Projekti Tūrisms
1

24.oktobrī, kopā pulcējot kopā pašvaldību pārstāvjus, uzņēmējus un studentus, norisinājās projekta "Latvijas Zaļie ceļi" noslēguma konference.

Konferenci atklāja Āraišu ezerpils direktore Eva Koljera, nododot stafeti Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietniecei Inese Suija-Markova, kas stāstīja par paveikto Cēsu novadā un iedvesmoja klātesošos neapstāties un turpināt attīstīt Zaļo ceļu ideju.

Konferencē ar 7 mēnešu laikā paveikto dalījās Gulbenes novada, Balvu novada, Ropažu novada pašvaldību pārstāvji un Vidzemes tūrisma asociācija, kas pārstāv Cēsu un Siguldas novadu pašvaldības.

Konferenci papildināja viesi no Autotransporta direkcijas, Latvijas investīciju un attīstības aģentūras, Latvijas dabas fonda.

Lai ikviens pārliecinātos, cik Zaļo ceļu infrastruktūras iekārtošana un vecā dzelzceļa piemērošana ir būtiska ikvienam no mums, arī uzņēmējiem, ar pieredzes stāstiem dalījās Cēsu novada biedrības Dodkepu.lv dibinātājs un kempinga "Dzelmes" saimniece, kā arī Suntažu stacijas Stacija Suntaži saimniece.

Zaļo ceļu ieguvums plašākai sabiedrībai ir tas, ka vietējie reģioni turpina attīstīt un popularizēt jauno tūrisma produktu, kas sniegs ekonomisku labumu vietējiem, mazajiem uzņēmējiem, amatniekiem un vietējai ekonomikai kopumā.

Paldies Vidzemes tūrisma asociācijai par noorganizēto pasākumu un Āraišu ezerpils vadītājai Evai Koljerai par gādīgo uzņemšanu!