1

Ropažu novada pašvaldības izveidotā komisija ir apstiprinājusi vairākus iedzīvotājus iniciatīvu atbalsta konkursa “Sabiedrība ar dvēseli 2022” pieteikumus.

Projekta “Bērnu muzikāli radošo darbnīcu un koncerta “Gadalaiku stāsti” organizēšana”, kuru pieteica Garkalnes biedrība “SIRDS MĀJA”, ietvaros tika īstenots augstvērtīgs bērnu mūzikas koncerts, kur jaunajiem talantiem bija iespēja parādīt savas prasmes instrumentu spēles un vokālajā mākslā, izpildot viņiem radītas dziesmas par Latvijas dabu, svētkiem visos četros gadalaikos. Bērnu uzstāšanās ieraksti redzami un klausāmi sociālajos tīklos (youtube, facebook), kas paliks tur ilgtermiņā. Biedrība “SIRDS MĀJA” savu pastāvēšanas laikā ir pierādījusi, ka veiksmīgi var realizēt visus uzsāktos bērnu talantu atbalsta projektus un mūsu radīto mūziku, kas ierakstīta albumos, klausās ne tikai Latvijā, bet arī vairākās pasaules diasporas latviešu kopienās. Biedrība saņēmusi novada līdzfinansējumu projektos “Sabiedrība ar dvēseli 2019, 2020, 2021”.

Kākciema aktīvo iedzīvotāju grupa  izveidos jaunu rotaļu laukumu, kas piemērots bērniem no 3 gadiem. Projekta galvenie ieguvēji būs mazie bērni un viņu vecāki un radinieki. Labiekārtotais bērnu rotaļu laukums plānots drošs un atbilstošs bērnu vecumam. Rūpējoties par iedzīvotāju drošību un to, ka bērnu rotaļu laukums publiski pieejama teritorija, rotaļu laukuma uzstādīšanu un montāžu, saskaņā ar piedāvājumu, veiks iedzīvotāju grupa.

Divu projektu ietvaros plānots būtiski uzlabot Ulbrokas volejbola smilšu laukumu funkcionalitāti. Šobrīd sporta laukumu stabi ir nolietojušies, nav iespējas veikt augstuma maiņu, nospriegošana nepieciešamajā līmenī. Biedrība “Sports Stopiņiem” un iedzīvotāju grupa veiks nepieciešamos darbus, lai tajos varētu noritēt smilšu sporta veidu (volejbols, teniss) turnīru un treniņu rīkošana.