Uzņēmējdarbība Izglītība
1

Noslēgusies darba devēju pieteikšanās dalībai Ropažu novada pašvaldības Izglītības, jaunatnes lietu, kultūras un sporta departamenta Izglītības un jaunatnes nodaļas plānotajai akcijai “Atvērto durvju diena skolēnu vasaras nodarbinātībai Ropažu novada pašvaldības uzņēmumos”, kas 2024. gadā norisināsies no 16. janvāra līdz 29. februārim. 

Akcijas laikā uzņēmumos un iestādēs aicināti viesosies darba meklētāji vecumā no 15 - 20 gadiem, lai gūtu praktisku priekšstatu par darba procesu, tā specifiku, brīvajām darba vietām, pienākumiem un pieejamajām profesijām novadā. Savukārt darba devējiem tā būs iespēja atrast vajadzīgos darbiniekus, darba vidē iepazīstot darba ņēmēju profesionālās spējas.

Šobrīd dalībai akcijā jau ir pieteikušies 22 darba devēji, piedāvājot 70 brīvās darba vietas tādās profesijās kā skolotāja palīgs, sētnieks, palīgstrādnieks, apkopējs, dežurants, administratora palīgs. Nāc kopā ar klasi, viens pats vai ar ģimeni un draugiem - būsi gaidīts Ropažu novada pašvaldības uzņēmumos, lai iepazītu ne tikai profesijas, darba devēju un darba vadītāju, bet arī klātienē apskatītu apkārtni un uzzinātu vasaras nodarbinātības iespējas novadā.

Vakanču skaits var mainīties, ņemot vērā NVA piedāvātās darba vietas Ropažu novadam un pašvaldības budžeta iespējas 2024. gadā.

Atvērto durvju dienu pasākumi Ropažu novada iestādēs: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1LY7GshvLgsK9zwIcBYXuAkom9vlYb4po1zked9YxPMc/edit?usp=sharing