Bibliotēkas
1

Šodien, 1.jūnijā, pagalmā bērnu čalu pavadībā atklājām āra lasītavu ar starptautiskā eTwinning projekta “Stories of the Sky” dalībnieku darbu izstādi.

Šovasar savus apmeklētājus priecēsim ar āra lasītavu, sniedzot iespēju lasīt grāmatas un preses izdevumus, kā arī spēlēt spēles arī uz ērtiem pufiem, baudot labo laiku ārā.

Vangažu pilsētas bibliotēkas pagalmā - no jūnija līdz septembrim - darbosies āra lasītava un grāmatu brīvpieejas maiņas plaukts ”Lasītājs lasītājam”, kurā iespējams arī atstāt sev vairs neaktuālas grāmatas un to vietā paņemt kādu sev interesējošu.

Gan lieliem, gan maziem lasītājiem ir pieejama izklaidējoša un izzinoša satura grāmatas no bibliotēkas dāvinājumu krājuma un iepriekšējo gadu žurnālu klāsta.

Bērni lasītavā var ne tikai lasīt, zīmēt, krāsot, bet arī spēlēt spēles un piedalīties dažāda veida konkursos. Lai izmantotu āra lasītavu, nav obligāti jāienāk bibliotēkā - tā ir brīvi pieejama ikvienam ērtā laikā. 

No 2023.gada 1.jūnija līdz 31.augustam Vangažu pilsētas bibliotēka un āra lasītava atvērta pēc vasaras darba laika. Katra mēneša pēdējā piektdiena – bibliotēka apmeklētajiem slēgta (Spodrības diena).

Uz tikšanos klātienē!

1
1
1

Vangažu pilsētas bibliotēka

vangazi.biblioteka [at] ropazi.lv