Vakances
vakance

Ropažu novada pašvaldība
(reģistrācijas Nr. 90000067986)
Attīstības, īpašumu un investīciju departamenta
Nekustamā īpašuma nodaļa
aicina darbā
CEĻU BŪVINŽENIERI
(profesijas kods 2142 15)

Darba veikšanas vieta: Institūta iela 1a, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.

Galvenie amata pienākumi:

  • Veikt ar pašvaldības autoceļiem un ielām saistītās dokumentācijas uzturēšanas un aktualizēšanas kontroli, atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • Veikt regulāru pašvaldības īpašumā esošo ceļu, ielu, veloceliņu un to elementu stāvokļa apsekošanu, un organizēt to uzturēšanu, atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • Pārstāvēt pašvaldības intereses sadarbībā ar būvprojektu izstrādātājiem un būvdarbu veicējiem.
  • Veikt ar ceļu būvju izbūvi un uzturēšanu saistīto pakalpojumu izpildes kontroli;
  • Piedalīties pašvaldības autoceļu un ielu izbūves un pārbūves plānošanā;
  • Tehnisko noteikumu, ceļu infrastruktūras projektēšanas uzdevumu un atzinumu sagatavošana un izskatīšana;
  • Būvniecības ieceru un būvprojektu izskatīšana un saskaņošana, Būvniecības informācijas sistēmā;
  • Plānot nepieciešamos pasākumus kvalitātes nodrošināšanai pašvaldības būvprojektos un būvobjektos;
  • Izstrādāt ar ceļu un ielu infrastruktūras attīstību un uzturēšanu saistīto dokumentāciju (satiksmes organizācijas shēmas, tehniskās specifikācijas u.tml.);
  • Gatavot pašvaldības domes lēmumu projektus jautājumos, kas saistīti ar Ropažu novada ielu un ceļu infrastruktūru;
  • Sadarboties ar valsts institūcijām ceļu uzturēšanas un pārvaldības jomā;
  • Izskatīt un sagatavot atbildes uz juridisko un fizisko personu iesniegumiem ceļu infrastruktūras jautājumos.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • Augstākā profesionālā izglītība nozarē (transportbūvēs);
  • Būvprakses sertifikāts ielu, ceļu vai tiltu būvuzraudzībā tiks uzskatīts par priekšrocību;
  • Darba pieredze ceļu infrastruktūras būvniecībā, uzturēšanā un darbā BIS sistēmā;
  • Zināšanas par būvdarbu tehnoloģiskiem procesiem;
  • Darba pieredze iesniegumu izskatīšanā un atbilžu sagatavošanā amata kompetences jomā,
  • Amata kompetencē atbilstošo normatīvo aktu padziļināta pārzināšana un praktiskā pielietošanas prasme,
  • Spēja formulēt un risināt dažāda rakstura problēmsituācijas;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office, AutoCAD) un citu biroja tehniku;
  • Augstākā līmeņa valsts valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.
  • Iniciatīva, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu un strādāt komandā. Spēja strādāt dinamiski, patstāvīgi pieņemt lēmumus, atrast un analizēt nepieciešamo informāciju,

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • Atalgojumu pārbaudes laikā 1746,00 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika piemērojot individuālās amatalgas izvērtēšanas principus;
  • Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa);
  • Atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Pieteikumu ar norādi “Ceļu būvinženieris” iesniegt elektroniski, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv līdz 2023.gada 14.aprīlim.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivācijas/pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 26427783.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai. Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis: Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.