Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
(reģistrācijas Nr. 90000067986)
Attīstības, īpašumu un investīciju departaments
aicina darbā
BŪVINŽENIERI
(profesijas kods 2142 01)

 Darba veikšanas vieta: Institūta iela 1a, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.

Galvenie amata pienākumi:

  • Sagatavot nepieciešamo dokumentāciju būvatļaujas saņemšanai;
  • Pārstāvēt pašvaldības intereses sadarbībā ar būvprojektu izstrādātājiem;
  • Pārraudzīt būvniecības, būvuzraudzības un autoruzraudzības procesus pašvaldības būvobjektos;
  • Veikt būvdarbu finanšu kontroli, pārbaudīt izpildīto būvdarbu apjomu un kvalitāti, saskaņot aktus par izpildītajiem būvdarbiem. Izskatīt papilddarbu tāmes, veikt to saskaņošanu;
  • Organizēt pašvaldības būvobjektu pieņemšanu ekspluatācijā normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā;
  • Piedalīties projektēšanas uzdevumus sagatavošanā būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei pašvaldības objektiem;
  • Amata kompetences ietvaros piedalīties iepirkuma procedūru sagatavošanā;
  • Piedalīties pašvaldības izveidotu komisiju un darba grupu darbā amata kompetences ietvaros.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā izglītība būvniecībā;
  • spēja formulēt un risināt dažāda rakstura problēmsituācijas, analītiskā domāšana;
  • zināšanas par būvdarbu tehnoloģiskiem procesiem;
  • praktiskā darba pieredze būvniecības jomā (būvdarbu vadīšanā, uzraudzībā) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office) un biroja tehniku;
  • ar būvniecības procesiem saistīto LR normatīvo aktu pārzināšana;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku), iespēju strādāt arī nepilnu slodzi;
  • atalgojumu pārbaudes laikā par pilnu slodzes darbu 1746 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika piemērojot individuālās amatalgas izvērtēšanas principus;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa);
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Pieteikumu ar norādi “Būvinženieris” iesniegt elektroniski, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv līdz 2023.gada 12.septembrim.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivācijas/pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 27757382.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai. Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis: Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.