Aicinām darbā pārdevēju/kasieri Berģu Depo, Rāmkalnu kafejnīcā

PRASĪBAS:

  • Vēlme un spēja strādāt aktīvos darba apstākļos pilna laika maiņu darbu;
  • Sasniegta pilngadība (alkohola tirdzniecība);
  • Pozitīva attieksme pret darbu, godīgums;
  • Labas komunikācijas prasmes;
  • Priecāsimies par pieredzi darbā ar kases sistēmām, taču mēs zinām, ka visu var iemācīties.

DARBA PIENĀKUMI:

  • Darbs ar kases sistēmu, klientu apkalpošana;
  • Preces pieņemšana, izvietošana plauktos/vitrīnās;
  • Vitrīnas preču svēršana, izsniegšana klientiem;
  • Darba telpas uzturēšana kārtībā,
  • Ēdiena pasniegšana kafejnīcas klientiem.

MĒS PIEDĀVĀJAM:

  • Nepieciešamo apmācību darba pienākumu veikšanai;
  • Sociālās garantijas;
  • Draudzīgu kolektīvu;
  • Darbs maiņu grafikā;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus;
  • Iespēju iegūt pieredzi augošā uzņēmumā.
  • Darba samaksu no 5, 25€/h pirms nodokļu nomaksas + piemaksas

ATRAŠANĀS VIETA:

Adrese:  Rīgas-Siguldas šoseja 6, Berģi, Garkalnes novads, LV-1024CV ar norādi „Pavārs/-e” sūtīt uz e-pastu: lolita@klets.lv vai interesēties pa tālruni: +371 29127407Reg.Nr.: 40103441301

Iesūtot CV SIA "Lauku rudzupuķe",
Jūs brīvprātīgi piekrītat personas datu apstrādāšanai un uzglabāšanai, darba pieņemšanas nolūkos, saskaņā ar
Eiropas Parlamenta un Padomes Regulu 2016/679

Aicinām darbā trauku mazgātāju/apkopēju Berģu Depo, Rāmkalnu kafejnīcā

PRASĪBAS:

  • Vēlme un spēja aktīvi strādāt
  • Spēja sevi kontrolēt stresa situācijās
  • Pozitīva attieksme pret darbu, godīgums

  • Uzkopt tirdzniecības zāli un virtuves telpu;
  • Parūpēties par trauku spožumu;
  • Palīdzēt virtuves darbos

  • Nomaksātus nodokļus;
  • Bezmaksas pusdienas;
  • Maiņu grafiku, saskaņā ar grafiku;
  • Darba samaksu no 4, 77 eur/h pirms nodokļu nomaksas + bonusi

Adrese:  Rīgas-Siguldas šoseja 6, Berģi, Garkalnes novads, LV-1024CV ar norādi „Pavārs/-e” sūtīt uz e-pastu: lolita@klets.lvvai interesēties pa tālruni: +371 29127407Reg.Nr.: 40103441301

Aicinām darbā pavāri/u Berģu Depo, Rāmkalnu kafejnīcā

PRASĪBAS:

  • Darba pieredze pavāra amatā;
  • Pārzināt un ievērot sanitārijas un higiēnas noteikumus;
  • Pārzināt un mācēt ēdienu gatavošanas tehnoloģiskos procecus;
  • Spēja sevi kontrolēt stresa situācijās;
  • Labas komunikācijas prasmes.

  • Apmācības darba vietā;
  • Iespēju iegūt pieredzi augošā uzņēmumā;
  • Darba samaksu 5,82 EUR/h pirms nodokļu nomaksas + piemaksas

Adrese:  Rīgas-Siguldas šoseja 6, Berģi, Garkalnes novads, LV-1024CV ar norādi „Pavārs/-e” sūtīt uz e-pastu: lolita@klets.lv vai interesēties pa tālruni: +371 29127407,Reg.Nr.: 40103441301