Kultūra
1

Gaidāmā nedēļas nogale Ropažu novadā solās būt aizraujoša, paredzēti vairāki Ģimenes dienai veltīti pasākumi, dažādi koncerti, sporta un galda spēļu sacensības un īpaši jauniešiem veltīts pasākums ar dažādu profesiju un hobiju pārstāvju dalību.

Plašāku informāciju par nedēļas nogalē plānotajiem pasākumiem Ropažu novadā iespējams uzzināt pašvaldības mājas lapā www.ropazi.lv/lv/notikumu-kalendar, savukārt, zemāk aicinām Jūs skatīt aktuālo informāciju par sestdienu 14.maiju un svētdienu 15.maiju.

Sestdien, 14.maijā plānotās aktivitātes un notikumi:

  • Plkst.10.00, Zaķumuižas sporta zālē notiks Ropažu pagasta čempionāts novusā 5.posms. Atbalstām savējos!
  • Plkst.13.00, Stopiņu pagastā, KC “Ulbrokas Pērle” Ģimenes dienai veltīts koncerts "Brīnumpuķe". Piedalās: Stopiņu pagasta interešu izglītības kolektīvi. (Ieeja ar ielūgumiem (saņemt Kultūras centrā “Ulbrokas Pērle” pie dežuranta).
  • Plkst.14:00, RAC Līčī notiks galda spēles “Katana” čempionāts.
  • Plkst.15.00 Ropažu vidusskolā paredzēts pasākums jauniešiem “Svīt spot”. Pasākumu organizē Ropažu novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “EU, Ropaži”, tajā jauniešiem būs iespēja neformālā gaisotnē, iepazīties ar dažādu profesiju un hobiju pārstāvjiem un uzzināt par viņu dzīves gājumu, veiksmēm un neveiksmēm. (Pasākums plānots pie Ropažu vidusskolas, vai sliktu laikapstākļu gadījumā Ropažu Kultūras centrā).
  • Plkst.17.00, Kultūras centrs "Berģi" notiks orķestru sadraudzības koncerts. Piedalās: Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas orķestris (diriģents Rūdolfs Missa), Siguldas Jauniešu kamerorķestris (diriģents Pēteris Plūme) un Mārupes Mūzikas un mākslas skolas kamerorķestris (Pēteris Plūme). Dalība bez maksas.
  • Plkst.19.00 Garkalnes bibliotēka, akcijas “Muzeju nakts” ietvaros, aicina Jūs uz meistarklasi “Visuma centrā esi Tu”, kuras laikā būs iespēja tikties ar astroloģi Ritu Riekstiņu. Dalība bez maksas.

Svētdien, 15.maijā plānotās aktivitātes un notikumi:

  • No plkst. 9.00 līdz plkst.19.00, Garkalnes sporta centrā aizritēs Garkalnes kauss regbijā-7. Aicinām visus līdzjutējus.
  • No plkst.12.00 līdz plkst16.00, Sauriešu ciemā daudzbērnu ģimeņu biedrība “Māra” aicina uz Ģimenes dienas pasākumiem. Spēlēsim lielās spēles, lēkāsim batutos, ēdīsim zupu vārītu uz ugunskura, cienāsimies ar kārumiem, piedalīsimies radošajā darbnīcā, zīmēsim un būsim kopā!
  • Plkst.12.00 Ropažu Kultūras centrā, paredzēts Ģimenes dienai veltīta muzikāla izrāde bērniem “Ku-kū! Eju meklēt!”. Kopā ar Odziņām putukrējumā no Aģentūras “Olle” bērni varēs izjust un izbaudīt bērnības smaržu un garšu. Biļetes: 2.00 euro.
  • No plkst.12.00 Ropažu sporta centrā notiks Ģimeņu sporta pēcpusdiena.

Vēlam Jums jauku un patīkamu nedēļas nogali!

Ropažu novada pašvaldība