Aktualitāte Bibliotēkas
Droša interneta diena Vangažos

Ar dažādām aktivitātēm šodien atzīmējām Vispasaules Drošāka Interneta Dienu 2024 (#DID2024) Vangažu pilsētas bibliotēkā kopā ar Vangažu vidusskolas 4.a klasi un sk. Veroniku Giberti. Šī diena aicina ikvienam domāt par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi.

Bērni apskatīja bibliotēkā grāmatas par datoru un tehnoloģijām, pārrunājām dažādus atslēgu vārdus, vai tie saistās pie šīs tēmas un pamatoja savas domas. Pa pāriem atšifrēja rēbusus un uzzināja e-drošības padomus: Nedalies ar privātu informāciju; Esi pieklājīgs kā dzīvē, tā internetā! Internetam piemīt atmiņa! Tu esi tas, ko dari, arī internetā!

Bērni varēja pārbaudīt savas zināšanas digitālā spēlē “Zini vai Mini” dažādos jautājumos par datoru. Šajā spēlē labas zināšanas parādīja 4.a klases zēni. Apsveicam!

Arī eTwinning starptautisko projektu “People with History”un “GameWorld Explorers” komandas dalībnieki izveidoja savu grāmatzīmi ar ,viņuprāt, svarīgu e-drošības noteikumu un saukli, ko vajadzētu ikdienā ievērot ikvienam, pavadot laiku pie datora. Paldies par jūsu radošumu un izdomu! Šīs grāmatzīmes uzdāvinājām šodienas nodarbības dalībniekiem, un tās varēs saņemt arī bibliotēkas lasītāji februāra mēnesī.

Digiālā drošība ir mūsu rokās! Esam atbildīgi par to, ko darām virtuālajā vidē!