Bibliotēkas
Evija Gulbe Vangažos

Rudens elpas vieglumā atklājam Vangažu pilsētā Dzejas_dienas2023, satiekoties ar mūsu Ropažu novadnieci, bērnu grāmatu autori un rakstnieci Eviju Gulbi.

Ar prieku visi kopā degustējām 𝐄𝐯𝐢𝐣𝐚𝐬 𝐆𝐮𝐥𝐛𝐞𝐬 dzejolīšus dažādās gadalaika noskaņās.

Koīgi viens otram atklājām rudens labbūtības formulu, ko bērni dara šajā gadalaikā: ēd ābolus, avenes, lasa sēnes, ripo pa kalnu lejā, taisa kļavu lapu gultu, skraida pa peļķēm, skatās youtube, spēlējas ar suni...

Bērni kopā ar rakstnieci veica mazu eksperimentu, liekot ābolus litra un 3 litru burciņā. "Mēs ᴅāsɴᴏ ᴠᴀsᴀʀᴜ ʙᴜʀᴄɪņās ʟɪᴇᴋᴀᴍ, ʟᴀɪ ᴀʀī ᴢɪᴇᴍā ᴘɪᴇ ᴠᴀsᴀʀᴀs ᴛɪᴇᴋᴀᴍ".

Paldies 𝐄𝐯𝐢𝐣𝐚𝐢 𝐆𝐮𝐥𝐛𝐞𝐢 par iespēju nobaudīt vasaras garšu, paldies par saulaino smaidu, radošo atmosfēru un pozitīvām emocijām, ko katrs varējām saņemt, ielikt sev kabatā un paņemt līdzi, ejot uz mājām!

Paldies Vangažu vidusskolas 2.a klasei un sk. Leldei Naglei par sagatavotajiem zīmējumiem un dzejoļu deklamēšanu. Jūs bijāt lielas drosminieces - Madara, Alise, Kira, Estere, Madara, Ruta un Katrīna!

Paldies Vangažu vidusskolas 3.a klases bērniem: Marta, Dārta, Daniels un Adrians, kas rakstnieces dzejolīšus digitalizēja.

Paldies Vangažu vidusskolas 0.c klasei un sk. Līgai Brizgai par aktīvu dalību pasākumā.

Paldies pašiem mazākajiem mūsu pilsētas Vangažu pirmsskolas izglītības iestāde "Jancis" audzēkņiem par zinātkāri atklājot dzejas pasauli!

Paldies Vangažu Pilsētas Kultūras namam par viesmīlību jūsu telpās!

Foto un video mirkļus iemūžināja Gunda Keiša.

 

  • Bērnu sagatavotie darbiņi, lai iepriecinātu un pārsteigtu Eviju Gulbi

https://youtu.be/FjotPHINGIk

 

Vangažu pilsētas bibliotēkas kolektīvs