1

ECOLINES aicina darbā stjuartes:

Darba pienākumi:

  • Nodrošināt pasažieriem komfortablu braucienu;
  • Nodrošināt autobusā pieejamos pakalpojumus;
  • Nodrošināt ECOLINES noteiktos klientu apkalpošanas Zelta standartus – pieklājība, atsaucība un laipnība;
  • Nodrošināt kārtību autobusa salonā reisa laikā;
  • Sniegt pasažieriem visu nepieciešamo informāciju;

Prasības kandidātiem:

  • Vidējā izglītība;
  • Uz klientu orientēta pieeja, atbildības sajūta, komunikācijas prasmes;
  • Iespēja būt reisos saskaņā ar grafiku (vidēji viens reiss ilgst 4 dienas, mēnesī vidēji 5 reisi)
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, papildus angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Pieredze darbā apkalpojošajā sfērā (tiks uzskatīta par priekšrocību).

Ko mēs piedāvājam:

  • Atalgojumu līdz 1200EUR bruto/mēnesī
  • Katru mēnesi papildus bonusus/piemaksas;
  • Sociālās garantijas;
  • Apmācības;
  • Elastīgu darba grafiku;
  • 1x gadā doties bezmaksas ceļojumā uz kādu no mūsu starptautisko reisu galamērķiem līdzi ņemot vienu personu;
  • Nepieciešamības gadījumā piedāvājam uzņēmuma apmaksātas naktsmītnes iespējas Rīgā;

Gaidīsim Tavu ziņu:

Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu!