Bibliotēkas
1

Vangažu pilsētas bibliotēkā izbaudām krāsainus mirkļus un daudz pozitīvu emociju darba procesā, kad satiekas starptautiskā Etwinning Latvia projektā "𝐂𝐢𝐭𝐲 𝐨𝐮𝐭𝐟𝐢𝐭 𝐢𝐧 𝐀𝐮𝐭𝐮𝐦𝐧" dalībnieki no dažādām vietām ( Turcija, Rumānija, Latvija - Talsi, Daugavpils, Barkava, Vangaži).

  • Jau no septembra mēneša Kopīgi pilnveidojam dažādas prasmes, strādājot daudzveidīgi: radoši uzdevumi, sadarbības uzdevumi, mākslas un digitāli uzdevumi.
  • Bieži mēs komunicējam digitālās vietnēs, lai realizētu projekta uzdevumus. Mums visiem svarīgi ir ievērot e-drošību, tāpēc projekta partneri kopīgi izveidoja Digitālo pulksteni ar e-drošības noteikumiem. Tas ir pusaudžu izdomāts pulkstenis, kurā ierakstīja, viņuprāt, svarīgāko, ko vajadzētu ievērot mums ikdienā, darbojoties viedierīcēs vai pie datora.
  • Vakar 23. novembrī projekta dalībniekiem bija tikšanās Zoom tiešsaistes platformā par tematu 𝙚-𝙙𝙧𝙤šī𝙗𝙖, ko organizēja un vadīja urcijas partnere Zehra Akdeniz (Eyup Aygar Science High School (Eyüp Aygar Fen Lisesi), Turkey).
  • Jaunieši kopīgi piedalījās digitālā spēlē par e-drošību, komunicēja par atšķirībām un interesantām lietām savā valstī, kopīgi pasmējāmies un izvērtējām interesantas lietas mūsu projektā.
  • 𝘝ē𝘭 𝘭𝘪𝘦𝘭ā𝘬𝘴 𝘱𝘳𝘪𝘦𝘬𝘴 𝘶𝘯 𝘭𝘦𝘱𝘯𝘶𝘮𝘴, 𝘬𝘢 𝘥𝘪𝘨𝘪𝘵ā𝘭ā𝘴 𝘴𝘱ē𝘭𝘦𝘴 1. - 3. 𝘷𝘪𝘦𝘵𝘢𝘴 𝘶𝘻𝘷𝘢𝘳ē𝘵ā𝘫𝘶 𝘷𝘪𝘥ū 𝘣𝘪𝘫𝘢 2 𝘮𝘦𝘪𝘵𝘦𝘯𝘦𝘴 𝘯𝘰 𝘝𝘢𝘯𝘨𝘢ž𝘶 𝘱𝘪𝘭𝘴ē𝘵𝘢𝘴 𝘣𝘪𝘣𝘭𝘪𝘰𝘵ē𝘬𝘢𝘴 𝘬𝘰𝘮𝘢𝘯𝘥𝘢𝘴. 𝘈𝘱𝘴𝘷𝘦𝘪𝘤𝘢𝘮 𝘑ū𝘴, 𝓐𝓵𝓮𝓴𝓼𝓪 𝓾𝓷 𝓟𝓪𝓾𝓵𝓪!!

Esam lepni par savu darbu šajā projektā, jo komandas darbs ir lielisks. Vēl palikuši pēdējie soļi līdz projekta finišam, kura rezultātā būs radošo darbu izstāde partneru pilsētās, e-žurnāls un atgriezeniskā saite par paveikto. #eTwinningLatvia, #komandasdarbs, #medijpratība, #sadarbība, #edrošība

Vangažu pilsētas bibliotēka

vangazi.biblioteka [at] ropazi.lv