Sports Jauniešiem
EU, Turnīri 2021

Pēdējā 2021. gada septembra dienā Ropažu novada sportiskie jaunieši pulcējās basketbola un florbola laukumos pie Ropažu vidusskolas uz vēl pēdējo EU, Ropaži šīs sezonas sacensību āra laukumos!

Ar nelieliem pārtraukumiem tika aizvadītas vairākas aizraujošas spēles, kurās tika noskaidroti labākie. Basketbolā lielo dalībnieku apakšgrupā uzvarēja komanda “Gulbīši”, bet mazo apakšgrupā debitēja komanda “Netīri zobi”. Florbolā pirmo vietu izcīnīja komanda “Lauķi 1”.

Bija ne tikai sīva cīņa jauniešu starpā, bet arī lieliska iespēja parādīt spējas trīspunktu un soda metienu konkursos basketbolā leģendārā basketbolista un ilggadējā Latvijas izlases kapteiņa Jāņa Blūma pavadībā. Paralēli arī florbola laukumā norisinājās interesanti konkursi dalībniekiem.

Starp spēlēm notika arī pievilkšanās konkurss, kurā piedalījās arī daiļā dzimuma pārstāves. Vakars noslēdzās lieliskas elektroniskās mūzikas pavadījumā kopā ar Soronto, kurš pirmo reizi sevi parādīja Ropaži Got Talent pasākumā šī gada 6.maijā.

Liels paldies pasākuma atbalstītājiem: Ropažu novada pašvaldībai, MyFitness, Isostar Latvija, Lacuna aqua, Sporta komplekss "333", Muffins and More, Hanzas Maiznīca, MILŽU TAKA - piedzīvojumu parks, Caffeine LV par sportiskām un gardām balvām!

Uz tikšanos nākamreiz!
"EU,Ropaži!’’

EU, turnīri 2021