Pašvaldība Sabiedrības līdzdalība
1

Fotokonkursa “Ropažu novads cauri gadalaikiem mierā un kustībā” 1.kārta “Ziema” noslēgusies un ir zināmi pirmās kārtas uzvarētāji! Žūrija lēmusi pirmās divas vietas piešķirt šādām fotogrāfijām un to autoriem:

1. Vieta - Agita Leimane fotoattēls “Lielā Jugla no Ropažu tilta”;

2. Vieta - Jurgita Jančenko drona fotoattēls ‘’Sniegotā meža miers’’;

3. Vietas ieguvēju noteica iedzīvotāji Ropažu novada pašvaldības Facebook konta balsojumā. Iedzīvotāji balsojumā lēma, ka godalgotā 3. vieta - “Skatītāju simpātija” tiek piešķirta - Daigai Poplavskai fotoattēls “Ietērpties zeltā”.

Pirmās kārtas uzvarētāji saņem lieliskas un brīnišķīgas balvas no Ropažu novada pašvaldības, kas sarūpētas no vietējo Ropažu novada uzņēmēju piedāvājuma. Pirmā vieta saņem dāvanu karti no Sauleskalns, savukārt otrā un trešās vieta balvā saņem Ropažu novada uzņēmēju produkcijas dāvanu komplektus no CUKURS.localgifts

Fotokonkursa uzvarētāju apbalvošana notiks klātienē, 20. aprīlī, Ulbrokā, ar godalgoto vietu ieguvējiem sazināsimies personīgi.

Liels paldies visiem, kas piedalījās un iesūtīja savas fotogrāfijas fotokonkursam.

Jau pavisam drīz izsludināsim nākamo fotokonkursa kārtu - “Pavasaris”, tādēļ jau šodien un arī gaidāmajās brīvdienās – ņem fotoaparātu, dodies ceļojumā pa Ropažu novadu un iemūžini skaistākos un interesantākos skatus!