Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības izglītības mācību iestāde
Gaismas pamatskola
aicina darbā Asistentu-aukli (profesijas kods 5311 01)
uz nenoteiktu laiku 1 slodze

Darba pienākumi:

  • Palīdzēt  bērnam piedalīties izglītības programmas apgūšanā
  • Palīdzēt un rūpēties par personas pamatvajadzībām izglītības iestādē
  • Ievērot darba kārtību un ētikas normas
  • Darba pienākumi atbilstoši darba aprakstam

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • Vidējā izglītība, latviešu valodas prasmes
  • Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra
  • Vēlama darba pieredze ar bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku)
  • atalgojumu sākot no EUR 627,00 pirms nodokļu nomaksas
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu

Darba veikšanas vieta: Kaudzīšu iela 31, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121, izglītības mācību iestāde Gaismas pamatskola.

Tālrunis uzziņām: 29477669 vai 29106330.

Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi: info@gaismasskola.lv līdz 2022. gada 31. oktobrim.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.

aicina darbā Medicīnas māsu (profesijas kods 322101)

  • Sniegt pirmo palīdzību, kārtot dokumentāciju, atbildēt par higiēnas un sanitāro normu ievērošanu iestādē.
  • Veikt citus pienākumus saskaņā ar amata aprakstu.

  • Izglītība un kvalifikācija atbilstoši amata prasībām, ārstniecības personu reģistrācija.
  • Vēlama darba pieredze ar bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem.

  • atalgojumu  EUR 1320,00 pirms nodokļu nomaksas

Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi: info@gaismasskola.lv līdz 2022. gada 31. oktobrim.