Vakances
DARBS

Gaismas pamatskola aicina darbā:

Gaismas pamatskola aicina darbā klīnisko psihologu (profesijas kods 263402)  uz nenoteiktu laiku 1 slodze.

Darba pienākumi:

  • veikt izglītojamo psiholoģisko izvērtēšanu un psihologa atzinuma sagatavošanu valsts vai pašvaldību pedagoģiski medicīniskai komisijai;
  • iesaistīties skolas atbalsta komandas darbā;
    konsultēt un izglītot par psiholoģijas jautājumiem skolas darbiniekus un izglītojamo vecākus;
    sadarboties ar skolas darbiniekiem, speciālistiem un izglītojamo vecākiem;
  • veikt sava darba dokumentācijas noformēšanu saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un skolā noteikto kārtību;

Prasības:

  • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam;
    atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām;
  • vēlama darba pieredze ar bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Piedāvājam:

  • darbu 30 stundas nedēļā (pilna darba likme);
  • Atalgojums saskaņā ar 2022./2023. mācību gada tarifikāciju. Atalgojums sākot no 1035.00 eiro.
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;

Tālrunis uzziņām 29477669 vai 29106330

Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi: info@gaismasskola.lv līdz 2022. gada 30. septembrim.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.

Gaismas pamatskola aicina darbā Medicīnas māsu (profesijas kods 322101)  uz nenoteiktu laiku 1 slodze.

  • Sniegt pirmo palīdzību, kārtot dokumentāciju, atbildēt par higiēnas un sanitāro normu ievērošanu iestādē,
  • Veikt citus pienākumus saskaņā ar amata aprakstu.

Prasības:

  • Izglītība un kvalifikācija atbilstoši amata prasībām, ārstniecības personu reģistrācija.
  • Vēlama darba pieredze ar bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Piedāvājam:

  • darbu 1 slodze;
  • Atalgojums  1320.00 eiro.