Vakances
DARBS

Gaismas pamatskola aicina darbā Psihologu  uz nenoteiktu laiku (1 skodze).

Darba pienākumi:

  • veikt izglītojamo psiholoģisko izvērtēšanu un psihologa atzinuma sagatavošanu valsts vai pašvaldību pedagoģiski medicīniskai komisijai;
  • iesaistīties skolas atbalsta komandas darbā;
    konsultēt un izglītot par psiholoģijas jautājumiem skolas darbiniekus un izglītojamo vecākus;
    sadarboties ar skolas darbiniekiem, speciālistiem un izglītojamo vecākiem;
  • veikt sava darba dokumentācijas noformēšanu saskaņā ar normatīvo aktu prasībām un skolā noteikto kārtību;

Prasības:

  • tiesības veikt psihologa profesionālo darbību atbilstoši Psihologu likuma 3.pantam;
    atbilstība Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām;
  •  vēlama darba pieredze ar bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Piedāvājam:

  • darbu 30 stundas nedēļā (pilna darba likme);
  • Atalgojums saskaņā ar 2022./2023. mācību gada tarifikāciju. Alga sākot no 1000,00 eiro.
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam;

Tālrunis uzziņām 29477669 vai 29106330

Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi: info@gaismasskola.lv līdz 2022. gada 15. augustam.

Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām.