GAISMAS PAMATSKOLA (Izglītības iestādes reģ. Nr. 4322901127) aicina darbā SPECIĀLĀS IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 2352 02) uz nenoteiktu laiku.

Darba pienākumi:

  • Speciālās izglītības skolotāja darba pienākumi atbilstoši amata aprakstam.
  • Vēlama pieredze darbā ar skolēniem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Prasības:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku)
  • atalgojums saskaņā ar 2023./2024. mācību gada tarifikāciju - sākot no 1080 eiro
  • 15% piemaksa par darbu specifiskos apstākļos
  • sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam

Darba veikšanas vieta: Kaudzīšu iela 31, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.

Tālrunis uzziņām: 29477669 vai 29106330.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas

Curriculum Vitae (CV) un pieteikumu sūtīt uz e-pasta adresi: info@gaismasskola.lv līdz 2023. gada 30. septembrim.

GAISMAS PAMATSKOLA aicina darbā SPORTA SKOLOTĀJU (profesijas kods 2352 02) uz nenoteiktu laiku.

Darba pienākumi

  • Speciālās izglītības skolotāja darba pienākumi atbilstoši amata aprakstam. Vēlama pieredze darbā ar skolēniem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Prasības:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.

Piedāvājam:

  • atalgojums saskaņā ar 2023./2024. mācību gada tarifikāciju - sākot no 1080 eiro.

Tālrunis uzziņām 29477669 vai 29106330.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.