1

Ropažu novada pašvaldība

Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola

Reģistrācijas Nr. 4312903195
aicina darbā

Psihologu
(profesijas kods 2634 03(Izglītības un skolu psihologs))

Darba veikšanas vieta: Vidzemes šoseja 34, Garkalne, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV‑2137

Galvenie amata pienākumi:

  • Sadarbībā ar izglītojamo vecākiem, pedagogiem, atbalsta personālu un citiem speciālistiem risināt izglītojamo mācīšanās grūtības, sociālās un emocionāla rakstura problēmas, izstrādāt un īstenot atbalsta pasākumu plānus izglītojamajiem;
  • Veikt diagnosticējoši – koriģējošu darbu ar skolēniem, kuriem ir mācību un uzvedības problēmas;
  • Veikt skolēnu intelektu, uzvedību, izziņas procesu, saskarsmes iemaņu un personību analīzi, izmantojot dažādas izpētes metodes (piemēram, novērošana, testi, intervēšana);

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstoša izglītība un tiesības strādāt par psihologu izglītības iestādē Latvijā (var būt students);
  • spēja pieņemt lēmumus savu pilnvaru robežās un uzņemties atbildību.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • atalgojumu (bruto) par slodzi (30 stundas nedēļā) 1196 EUR
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • Studējošiem pretendentiem – iespēju pieteikties studiju līdzfinansējumam
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Gaidīsim pieteikumus līdz 30.12.2023. uz e-pastu: garkalnes.pamatskola@ropazi.lv

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., vēlams arī apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 67998480, 29456569.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā termiņa beigām, pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.