1

Ropažu novada pašvaldības
Garkalnes pirmsskolas izglītības iestāde “Skudriņas”

Reģ.Nr.4301903257
aicina darbā
MŪZIKAS SKOLOTĀJU nepilnam darba laikam (0,4 slodze)

(profesijas kods 2342 02)

Darba veikšanas vieta: Saules iela 34, Garkalnes pagasts, Ropažu novads.

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot, organizēt un vadīt mūzikas nodarbības, individuālo darbu, tematiskos pasākumus un svētkus;
  • darbs ar trīs pirmsskolas grupām;
  • plānot un dokumentēt savu darbu platformā E-klase.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība un mūzikas skolotāja kvalifikācija;
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā;
  • radošā iniciatīva un atbildības sajūta;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • vēlme pastāvīgi pilnveidot savu izglītību un profesionālo meistarību.

Mēs piedāvājam:

  • nepilna darba laiku (0,4 slodze) uz nenoteiktu laiku;
  • iespēju savienot ar citu darbu;
  • darbu divas dienas nedēļā (piemēram - pirmdien un ceturtdien), rīta cēlienā;
  • stabilu atalgojumu 440.00 EUR (par 0,4 slodzi) pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Gaidīsim pieteikumus  līdz 2022.gada 30.jūnijam   uz e-pastu: tatjana.tomsone@ropazi.lv

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., vēlams arī  apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 20235410.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.