Getliņi EKO aicina darbā projektu vadītāju vides izglītības centrā (uz noteiktu laiku ~ 1.5 gads).

Ja Tev ir augstākā izglītība, pieredze izglītojošu pasākumu organizēšanā un vadīšanā, prasmes sociālo tīklu satura radīšanā, Tevi saista vides izglītības joma, Tu šķiro atkritumus un Tev ir svarīgi, kur nonāk atkritumi pēc to izmešanas atkritumu konteinerī! PIESAKIES!

Galvenie pienākumi:

•    Izstrādāt un ieviest vides izglītības centra projektus, ikdienā nodrošinot vides izglītības centra attīstību;
•    Piedalīties sociālo tīklu satura ideju ģenerēšanā un realizēt tās;
•    Piedalīties sociālo tīklu mediju kontu vizuālā satura sagatavošanā;
•    Organizēt un vadīt ekskursijas dažādām mērķauditorijām;
•    Iniciēt vides izglītības centra publicitāti veicinošus pasākumus;
•    Plānot un efektīvi virzīt uz rezultātu orientētus projektus, ievērojot termiņus, plānojot resursus un izmaksas;
•    Sekot līdzi atkritumu nozares aktualitātēm.

Prasības kandidātiem:

•    Pieredze izglītojošu pasākumu vadīšanā un organizēšanā, projektu vadībā;
•    Pieredze darbā ar sociālo mediju platformām, sociālo mediju satura izstrādi un realizāciju;
•    Augstākā izglītība;
•    Izcilas latviešu, ļoti labas angļu valodas zināšanas;
•    Izcilas prezentācijas prasmes;
•    Augsta atbildības sajūta, stresa noturība;
•    Radoša pieeja vides izglītības un sociālo tīklu komunikācijas jautājumos.

Piedāvājam:

Darbu Getliņi EKO komandā, kur satiksi profesionāļus, kas zina visu par atkritumu apsaimniekošanu, zaļās enerģijas ražošanu un dārzeņu audzēšanu, kā arī:
•    Darba atalgojumu no 2000 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas,
•    Veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika,
•    Iespēju attīstīties un mācīties,
•    Citus labumus.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2023. gada 23. martam gaidīsim uz e-pastu: personals@getlini.lv, norādot “Projektu vadītāja/-s vides izglītības centram”. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Ja Tu nesaņem aicinājumu tikties 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu datuma, lūdzam uzskatīt, ka esi saņēmis SIA Getliņi EKO atteikumu.

Paldies par atsaucību!

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā un saziņai ar Jums. Ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija tiks apstrādāti personāla atlases mērķim SIA “Getliņi EKO” leģitīmo interešu nodrošināšanai, ciktāl tā attiecināma uz personāla atlasi. Plašāk par personu datu apstrādi personāla atlases mērķim – www.getlini.lv “Personu datu apstrādes paziņojums pretendentiem, atsauksmju sniedzējiem un citiem personāla atlasē iesaistītiem datu subjektiem”.

Pārzinis: SIA “Getliņi EKO”, reģ.nr.40003367816.

GETLIŅI EKO SIA                       Reģ. Nr.40003367816
info@getlini.lv                             Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2121, Latvija
www.getlini.lv                             +371 67 317 800