Ja Tev ir pamatizglītība, pieredze tehnisko, saimniecisko un teritorijas uzkopšanas darbu veikšanā, vēlams, esi ieguvis autovadītāja apliecību (kategorija B), ir praktiska darba pieredze darbā ar motorzāģi un krūmgriezi, esi atbildīgs - piesakies!

Galvenie pienākumi:
•    Veikt poligona teritorijas uzkopšanu, attīrot to no vēja sapūstiem atkritumiem, lapām un citiem atkritumiem;
•    Veikt poligona teritorijas ietvju, iekšpagalma ceļu un zaļo zonu uzkopšanu;
•    Ziemas periodā veikt teritorijas gājēju celiņu un citu zonu attīrīšanu no sniega, ledus, izmantojot pretslīdes materiālus;
•    Veikt poligona teritorijas zaļo zonu pļaušanas darbus;
•    Veikt poligona teritorijā esošajām ēkām pieguļošo atkritumu tvertņu, konteineru un pelntrauku izbēršanu;
•    Veikt Sabiedrības inventāra uzraudzību, pārvietošanu, uzstādīšanu, tā remontu;
•    Veikt nelielus remontdarbus un citus saimnieciskos darbus.
Prasības kandidātiem:
•    Godīga attieksme pret darbu;
•    Vēlama pieredze līdzīgu darbu veikšanā;
•    Prasmes darbā ar mazo komunālo tehniku;
•    Labas saskarsmes un sadarbības prasmes.
Piedāvājam:
Darbu Getliņi EKO komandā, kur satiksi profesionāļus, kas zina visu par atkritumu apsaimniekošanu, zaļās enerģijas ražošanu un dārzeņu audzēšanu, kā arī:
•    Darba līgumu uz nenoteiktu laiku;
•    Darba vietu Rumbulā, Kaudzīšu ielā 57;
•    Nelaimes gadījumu apdrošināšanu 24/7 sākot no pirmās darba dienas;
•    Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
•    Draudzīgu darba vidi;
•    Sociālos un citus labumus;
•    Atalgojumu, sākot no 9 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas;

CV ar norādi “Tehniskais strādnieks” gaidīsim uz personals@getlini.lv vai pa pastu līdz 2024. gada 29. februārim (ieskaitot). Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks aicināti uz interviju. Ja Tu nesaņem aicinājumu tikties 2 nedēļu laikā pēc konkursa beigu datuma, lūdzam uzskatīt, ka esi saņēmis SIA Getliņi EKO atteikumu.

Paldies par atsaucību!

Piesakoties izsludinātajai vakancei un nosūtot savu CV, Jūs piekrītat iesniegto personas datu apstrādei konkrētajā atlases procesā un saziņai ar Jums. Ja Jūs tiksiet uzaicināts/-a uz darba interviju, Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati un darba intervijas laikā sniegtā informācija tiks apstrādāti personāla atlases mērķim SIA “Getliņi EKO” leģitīmo interešu nodrošināšanai, ciktāl tā attiecināma uz personāla atlasi. Plašāk par personu datu apstrādi personāla atlases mērķim – www.getlini.lv “Personu datu apstrādes paziņojums pretendentiem, atsauksmju sniedzējiem un citiem personāla atlasē iesaistītiem datu subjektiem”.
Pārzinis: SIA “Getliņi EKO”, reģ.nr.40003367816.

GETLIŅI EKO SIA , +371 67 317 800    Kaudzīšu iela 57, Rumbula, Stopiņu novads, LV-2121, Latvija,  www.getlini.lv