Bibliotēkas
1

Vangažu pilsētas bibliotēkas eTwinning projekta “Stories of the sky” dalībnieki un Skaļās Lasīšanas sacensības 1.-3 vietas uzvarētāji devās izglītojošā piedzīvojumā: zinātne, māksla, izglītība un karjera.

Bērniem bija interaktīvs ceļojums sajūtu pasaulē: redze, dzirde, oža, garša, smarža, līdzsvara sajūta, intuīcija (īstenībā ir 22 maņas, kas mūs pārsteidza).

Ekspozīcijā apvienojās māksla, zinātne un rotaļlietu pasaule ar mērķi atmodināt radošu izziņas garu katrā apmeklētajā. Bērniem patika visu aptaustīt ar savām rokām, smaids bija šīsdienas rota visu sejās.

1,5 h garā seansa laikā bija iespēja arī aizceļot uz zvaigznēm planetārijā, kā arī meklējām izeju tumšā labirintā zem Rīgas. Tas bija jautri, interesanti un aizraujoši! Mūs pārsteidza šī centra atraktīvie gidi, kas pastāstīja mums interesantas lietas. Bērnus apbūra fantastiskie eksperimenti ar uguni un elektrību. Šis ceļojums mums sniedza daudz pozitīvu emociju un pārsteigumu.

Paldies par atbalstu Ropažu novada pašvaldībai par transportu, eTwinning projektam par radošiem uzdevumiem un Tehnoannas pagrabi komandai par jauko uzņemšanu un bērnu izglītošanu.

Vangažu pilsētas bibliotēka

vangazi.biblioteka [at] ropazi.lv