Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr. 90000067986
Izglītības, jaunatnes lietu, kultūras un sporta  departaments
aicina darbā
GALVENO SPECIĀLISTU INTEREŠU IZGLĪTĪBAS, PROFESIONĀLĀS IEVIRZES UN MŪŽIZGLĪTĪBAS JAUTĀJUMOS

(profesijas kods 2422 42)

Galvenie amata pienākumi:

  • sniegt nepieciešamo atbalstu un sadarboties ar novada iestādēm, kuras īsteno interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmas;
  • veikt interešu izglītības piedāvājuma un pieprasījuma analīzi, izstrādāt un pilnveidot kritērijus interešu izglītības programmu izvērtēšanai;
  • koordinēt mūžizglītības jautājumus Ropažu novadā;
  • izskatīt  fizisko un juridisko personu neformālās izglītības un interešu izglītības licenču pieteikumus un  Pašvaldībā iesniegtās pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas;
  • sadarbībā ar interešu izglītības jomu koordinatoriem un  novada  kultūras speciālistu  organizēt interešu izglītības pasākumus, skates, konkursus;
  • koordinēt programmas “Latvijas skolas soma” norisi novada skolās,  līdzdarboties Pašvaldības koordinētos izglītības projektos.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība;
  • pieredze izglītības darba organizācijā un/vai darbā ar bērniem un jauniešiem;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • labas sadarbības un komunikācijas prasmes, spēja strādāt radoši;
  • teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informāciju tehnoloģijām;
  • darba pieredze pašvaldības struktūrās tiks uzskatīta par priekšrocību.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • darba veikšanas vieta -  Brīvības gatve 455, Rīga;
  • stabilu atalgojumu 1287.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa) un sociālās garantijas;
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Pievienojies mūsu komandai!

Pieteikumu var iesniegt līdz 2022. gada 28.jūnijam, norādotGalvenais speciālists interešu izglītības, profesionālās ievirzes un mūžizglītības jautājumos”, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv .

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivācijas vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju. Uzziņas pa tālruni:20231300

Pašvaldība sazināsies un informēs par atlases rezultātiem tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.