Uzņēmējdarbība
1

Šī gada 20. oktobrī kultūras centrā “Ulbrokas Pērle” notika ikgadējais un lielākais Ropažu novada uzņēmēju pasākums "GaRo_ZA".

Pasākums tiem, kuri tiecas pēc iedvesmas, inovācijām un jaunām perspektīvām. 

Šī gada pasākuma moto "Tik un tā centrā ir Cilvēks!" norāda, ka cilvēks ir uzņēmējdarbības sirds un dzinējspēks. "GaRo_ZA 2023" piedāvāja iespēju uzzināt, kā Cilvēks rada un īsteno idejas, pārvar izaicinājumus un ļauj uzņēmējdarbībai attīstīties.

Pasākuma dienas gaitā dalībniekiem bija iespēja dzirdēt Artūru Medni, aģentūras "New Black" pārstāvi, kurš dalījās ar zināšanām par paaudžu ietekmi uz uzņēmējdarbību un sniedza ieskatu mākslīgā intelekta pasaules aktualitātēs. Krista Vāvere, komunikācijas eksperte, iepazīstināja ar "lifta runas" komunikācijas spēku - kā efektīgi komunicēt, panākot savu mērķi. Savukārt SIA "Live paper" pārstāve Marta Norde dalībniekus iedvesmoja un iedrošināja, ka var visu. Ir tikai jātic sev un saviem spēkiem!

Nākas nedaudz atkārtoties, ka pasākuma mērķis ir ne tikai dalīties pieredzē, bet arī radīt vidi uzņēmējdarbības pārmaiņām, sākot ar pašu cilvēku. GaRo_ZA ir vieta, kur uzņēmēji vismaz vienu reizi gadā tiekas klātienē, kas mūsdienās ir svarīgi. Lai arī mēs šogad runājām par mākslīgo intelektu, tik un tā fiziskajai cilvēku komunikācijai ir svars. Tāpēc arī tika iekļauta tēma par sadarbību starp dažādām paaudzēm un komunikāciju. Nekas nav viennozīmīgs. Jā, inovācijas pārņem mūsu ikdienu, bet "Tik un tā centrā ir Cilvēks!". Mans personīgais gandarījums ir par spēju jau 7.gadu pēc kārtas radīt šo pasākumu, atrast tam laiku un spēt pulcēt vairāk kā 100 dalībniekus. Tas dod iedvesmu nepārtraukt!” par pasākumu stāsta viena no organizatoriem Nellija Štolcermane, biedrības “Ropažu novada uzņēmēji” valdes locekle.

Fotoattēlu galeriju var apskatīt ŠEIT

Aicinām visus dalībniekus novērtēt pasākumu šajā interneta adresē:  https://ieej.lv/EKNQT

Pasākums tapis sadarbībā ar Ropažu novada pašvaldību, biedrībām “Ropažu novada uzņēmēji” un “Ropažu Salaspils partnerība”.

Paldies par atbalstu sporta kompleksam “333” un MyOtO!

Turpmākajiem pasākumiem un aktivitātēm aicinām sekot līdzi biedrības “Ropažu novada uzņēmēji” sociālo tīklu vietnē “Facebook”.

Uz tikšanos kādā no nākamajiem pasākumiem un “GaRo_ZA 2024”!