Sports
Kamaninbrauceji

18. un 19. decembrī Vācijas mākslīgā ledus kamaniņu trasē Oberhofā norisinājās junioru un jauniešu piektais pasaules kauss kamaniņu sportā, kurā Latvijas valstsvienības sastāvā bija arī Ropažu pagasta sportisti: Selīna Elizabete Zvilna, Marta Robežniece un Kaspars Rinks.

“Junioru” sieviešu divvietīgo ekipāžu konkuencē pārliecinošu 1. vietu izcīnīja daudzsološās sportistes Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna. “Junioru” dievvietīgo ekipāžu sacensībās Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs abos braucienos uzrādīja otro finiša rezultātu un divu braucienu summā arī izcīnīja 2. vietu.

Sieviešu dievvietīgo ekipāžu konkurencē 2. vietu izcīnīja juniores – Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna. ‘’Jaunietes A” konkurencē  Latvijas sportistes ierindojās  viena aiz otras – Selīna Elizabete Zvilna 5. vietā un Agnija Bogdanova 6. vietā. “Jaunietes A” dievvietīgo ekipāžu sacensībās zelta godalgu izcīnīja Marta Robežniece/Kitija Bogdanova, kuras pirmajā braucienā uzrādīja labāko laiku, bet otrajā braucienā finišēja ar otru ātrāko rezultātu.

Junioru un jauniešu piekto pasaules kausu noslēdza komandu stafete, kurā Latvijas valstsvienība Zanes Kalumas, Kaspara Rinka un Viktorijas Ziediņas/Selīnas Elizabetes Zvilnas sastāvā izcīnīja bronzas medaļu.

Nākamās sacensības gaidāmas 2022. gada 15. un 16. janvārī Austrijas pilsētā Bludenzā, kur norisināsies 43. Junioru Eiropas Čempionāts un arī junioru un jauniešu pasaules kausa izcīņas sestā posma sacensības.

Arī ropažnieki Mārtiņš Bots un Roberts Plūme Latvijas nacionālās izlases sastāvā 5. Pasaules kausa sacensībās kamaniņu sportā Insbrukas ledus trasē 18. decembrī divvietīgo ekipāžu sacensībās  izcīnīja desmito vietu, bet otra latviešu divvietīgā ekipāža - Andris Šics/Juris Šics - izcīnīja 2. vietu.

Lai panākumiem bagāts, veselīgs un sportisks nākamais 2022. gads!