Drīzumā Dreiliņos (pretī T/C IKEA) atvērsies pirmais KFC Drive Thru Latvijā! Kļūsti par jaunā restorāna VADĪTĀJU!

Atalgojums1800 – 2080  eur/bruto/mēn.

Pienākumi:

  • Nodrošināt veiksmīgu restorāna darbību;
  • Veikt finanšu izpēti un sagatavot nepieciešamās atskaites vadībai;
  • Nodrošināt augsta līmeņa pakalpojumu, ražošanas un kvalitātes standartu;
  • Vadīt un motivēt komandu.

Prasības kandidātam:

  • Darba pieredze ēdināšanas nozarē;
  • Izpratne par sabiedriskās ēdināšanas procesiem un prasībām;
  • Pieredze un prasme personāla saliedēšanā un profesionālajā pilnveidošanā;
  • Augsta atbildības sajūta, pozitīva attieksme un mērķtiecība;
  • Uz rezultātu orientēta personība;
  • Labas angļu un krievu valodas zināšanas;

Piedāvājam:

  • Darba grafiku, ko varēsi apvienot ar mācībām un saviem hobijiem;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Atlaides restorānā;
  • Bezmaksas pusdienas;
  • Pārsteigums dzimšanas dienā;
  • Apollo Group darbinieku lojalitātes programmu: bezmaksas Apollo kino biļetes, izdevīgus piedāvājumus sporta un izklaides bārā O`Learys, atlaides Vapiano restorānos un citos Apollo Group uzņēmumos.

Pieteikties vakancei var 3 veidos:

  1. Zvani vai raksti watsapp - +371 25150 326
  2. Raksti pieteikumu uz cv@kfc.lv
  3. Vai spied uz saites un aizpildi pieteikumu: https://recruitlab.co.uk/i/apollolv/jobs/76/join-our-team

Drīzumā Dreiliņos (pretī T/C IKEA) atvērsies pirmais KFC Drive Thru Latvijā!

Ja Tev ir pieredze komandas vadībā, piesakies Maiņas vadītāja vakancei!

Atalgojums: 1180 –  1280 eur/bruto/mēn.

Pienākumi:

  • Komandas vadība un apmācība;
  • Restorāna darba organizēšana un uzraudzīšana maiņas laikā.

  • Pieredze komandas vadībā;
  • Pieredze pārtikas nozarē;
  • Iniciatīva un vēlme sasniegt rezultātu.

Piedāvājam:

  1. Zvani vai raksti watsapp - +371 25150 326;
  2. Raksti pieteikumu uz cv@kfc.lv;
KFC

Kasieris, virtuves darbinieks un zāles darbinieks

Aicinām pieteikties šādām vakancēm - Virtuves darbinieks (burgeru vai panēšanas pavārs), kasieris/pārdevējs vai zāles darbinieks. Iepriekšēja darba pieredze nav nepieciešama

Atalgojums: 5, 00 – 5, 70 eur bruto/h.

Kasieris/pārdevējs jeb klientu apkalpošana:

  • Nodrošināt patīkamu klientu uzņemšanu;
  • Darbs ar kases sistēmu;
  • Pasūtījumu izsniegšana.

Burgeru pavārs:

  • Gatavot sātīgos burgerus un frī kartupeļus.

Vistas panētājs:

  • Vistas gaļas panēšana un cepšana.

  • Vismaz 18 gadi;
  • Vēlme mācīties.

Piedāvājam:

  • Darba grafiku, ko varēsi apvienot ar mācībām un saviem hobijiem.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Atlaides restorānā.
  • Bezmaksas pusdienas.
  • Pārsteigums dzimšanas dienā.