Bibliotēkas
1

Katrai skolai reiz pienāk izlaidums, kad svinīgi un godpilni tiek noslēgts kāds mācīšanās posms. Tā arī mūsu Lāčuka skolas absolventi, kā ik gadu maija beigās pulcējās uz izlaidumu. Šajā pusgadā kopīgi iepazīti dažādi grāmatu varoņi lāči – gan slavenais Vinnijs Pūks, gan Jura Zvirgzdiņa lācītis Tobiass, gan Imanta Ziedoņa Ogu lācis no Lāča Andreja pasakām, kā arī slavenais lācītis Ričijs Rū. Kopīgi lasīti stāsti, pildīti dažādi radošie darbiņi, iets rotaļās, dziedātas dziesmas un dejotas dejas, kopā pavadīti daudzi jauki brīži, iepazīstot bibliotēku un grāmatas.

Pateicoties Ropažu novada pašvaldības atbalstam un Latvijas Nacionālās bibliotēkas atbalsta biedrībai, visiem skoliņas absolventiem dāvājām “Grāmatu starta” komplektu, kas veidots programmas "Grāmatu starts" ietvaros, kas ir LNB Bērnu literatūras centra izstrādāta lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem. Katrs mazais dalībnieks saņēma komplektiņu, kur krāsainā mugursomiņā ietilpst Ineses Zanderes un Rūtas Briedes bilžu grāmata “Vai grāmatai ir knābis?”, mīļlietiņa un brošūra vecākiem par lasītprieka veicināšanu.

Savukārt, lai īpaši sveiktu un samīļotos, ciemos bija atbraucis arī pats Ričijs Rū, sagādājot mazajiem absolventiem lielu pārsteigumu un prieku. Vēlamies vēlreiz sveikt visus Lāčuka skolas absolventus un pateikt lielu paldies par dalību arī absolventu vecākiem, vecvecākiem, kuri sestdienu rītos bija gatavi šim kopīgajam piedzīvojumam. Ceram Jūs satikt atkal nākošajā gadā, kad aicināsim uz kārtējo skoliņu Ropažu bibliotēkā. Priecājamies, ka Ropažu novadā aug lieliski jaunie grāmatu lasītāji!

Ropažu bibliotēka

ropazu.biblioteka [at] ropazi.lv