Uzņēmējdarbība
1

Latvijas dabīgās kosmētikas ražotājs "Marusha Nord Ecosmetic" (turpmāk – MARUSHA), kas atrodas Ropažu novada Garkalnes pagastā, 2024.gada 30.maijā svinīgā apbalvošanas ceremonijā saņēma Latvijas Tirgotāju asociācijas godalgu "Latvijas Labākais Tirgotājs 2023".

Šogad Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) un Latvijas pašvaldību savienības (LPS) kopīgi rīkotajā konkursā tika izvērtēti 600 pretendenti un kā labākie tika nominēti 37 uzņēmumi no dažādiem sektoriem.  Šādu konkursu LTA rīko ik gadu. Visus pretendentus vērtē ekspertu komisija. Šāds diploms uzņēmējam ir ne tikai atzinība savā jomā, bet arī sniedz tiesības savā darbībā izmantot “Latvijas Labākā tirgotāja” logo.

Zīmols "MARUSHA" ir salīdzinoši jauns kosmētikas nozarē - pastāv tikai 3 gadus, taču tas jau ir pamanīts ne tikai Latvijas, bet arī pasaules mērogā ar zīmola “zaļo” vēstījumu un augstvērtīgiem, zinātnē balstītiem produktiem. Kā piemēram, Rozmarīna Ārstnieciskā matu eļļa ir guvusi atzinību konkursā “European Natural Beauty Awards 2023”. Zīmola stāsts ir uzrunājis arī Lielbritānijas augsta līmeņa modes žurnālus - VOGUE , GLAMOUR, kuros ar zīmola MARUSHA stāstu un produktiem to lasītāji ik mēnesi tiek iepazīstināti vēl joprojām, līdz ar to šo zīmolu atzīst un novērtē gan Latvijā, gan pasaulē.

MARUSHA produkti galvenokārt ir iegādājami ražotāja e-veikalā www.marusha.lv, kā arī pircēji labprāt tos iegādājas klātienē Garkalnē, iepriekš piesakoties. Produkti ir pieejami dažos mazajos eko-veikalos, kā arī tiek eksportēti uz Eiropu.

MARUSHA klientus uzrunā produktu augstā kvalitāte un plašais klāsts, individuālā pieeja un atvērtība. Kā ģimenes uzņēmums tas spēj ātri pielāgoties un mainīties, un to ģimene uzskata par galveno priekšrocību. Ja vēlaties iegādāties MARUSHA dabīgo kosmētiku un ja meklējat dāvanas, tad www.marusha.lv ir īstā vieta! Zīmola saimnieki palīdzēs atrast un izvēlēties to, kas visvairāk atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām!

Uzņēmuma kontakti:

SIA Eirobaltik valdes priekšsēdētāja / Zīmola MARUSHA vadītāja Marita Āboltiņa (pārdošana)

Tālr.+371 26310000

E-pasts: marusha@marusha.lv

Adrese: Nākotnes iela 30, Garkalne, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV-2137