Novada uzņēmēji piedalās izstādē “Riga Food 2025”

No 4. līdz 6. septembrim starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala” norisinās Baltijas lielākā pārtikas industrijas izstāde  "Riga Food 2025", kurā ar lepnumu piedalās arī Ropažu novada uzņēmēji.

Šogad izstādē no novada piedalās:

  • uzņēmums “Dreiling”, kas piedāvā liofilizētus našķus jeb lielā aukstumā žāvētus augļus, ogas, kā arī sukādes;
  • Keramikas ceplis “Madze”;
  • Ilgtspējīga ceptuve “Re:Maize”;
  • “Ledus vīni” - Latvijā ražoti ogu, augļu un ziedu vīni;
  • Zivju audzētava “Zivs uz ledus” ( Blue Circle).

Ropažu novada stendā apmeklētājiem ir iespēja iepazīt dažādus vietējos ražotājus — no mājražotājiem līdz inovatīviem pārtikas pārstrādes uzņēmumiem. Stendā pārstāvēti gardi vietējie produkti un ilgtspējīgas pārtikas ražošanas risinājumi, apliecinot novada uzņēmēju radošumu un kvalitātes standartu ievērošanu.

Dalība izstādē sniedz Ropažu novada uzņēmējiem iespēju paplašināt kontaktus, veicināt zīmola atpazīstamību un piesaistīt jaunus sadarbības partnerus gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Aicinām ikvienu apmeklēt Ropažu novada stendu izstādē "Riga Food 2025" un iepazīt novada garšu un inovāciju daudzveidību!

Saistītas tēmas

Uzņēmējdarbība