Kultūra
afisa

Vangažu pilsētas Kultūras nams 21. janvārī plkst. 19.00 Jaunā gada koncertsezonu iesāks ar dziedātājas Olgas Rajeckas jubilejas koncertu “Mana svētku diena”. Kopā ar mākslinieci koncertā piedalīsies mūziķi Tomass Ančs - čells, Jānis Miltiņš -taustiņinstrumenti un par skaņu rūpēsies Ivo Bankavs. Māksliniece šī gada 7. janvārī, dienu pēc Zvaigznes dienas, svin nozīmīgu dzīves jubileju, un šie koncerti, kuros skanēs Olgas skaistākās dziesmas, būs ieskats viņas radošajās un mākslinieciskajās dzīves līnijās. Olga ne tikai pārnestā, bet arī tiešā nozīmē ir Zvaigzne uz Latvijas radošās skatuves. Koncertā māksliniece izdziedās grupas "Lāčplēsis", "Vitamīns", “Odis”, "Dāmu pops", "Bāze 7", "Eolika",  "Turaidas roze" skaistākās dziesmas, Dziedātāja ļaus ieskatīties savā tērpu un bilžu kolekcijā, kā arī būs iespēja aplūkot un iegādāties mākslinieces veidotās sveces.

Olgas radošā darbība ir spilgta un daudzkrāsaina, tā ir  pagājusi piedaloties ļoti daudzos festivālos ārpus Latvijas — no Sopotas līdz Vidusāzijas balsīm, ieskaitot daudzus Eiropas festivālus, konkursus un šovus, piemēram, Austrijā, Rumānijā, Turcijā un citur. Viņa daudzu gadu garumā ir organizējusi "Olgas disenītes" — krāšņus, muzikālus pasākumus, kuros piedalījušies Latvijas jaunie talanti — dziedātāji un dejotāji. Šovā “Koru kari” Olga uzstājās ar Violeto kori. 2021. gadā, Lāčplēša dienas priekšvakarā, vairākas sabiedrībā zināmas personas saņēma ļoti īpašu ziņu – vēsti, ka viņiem piešķirts augstākais valsts apbalvojums - Triju Zvaigžņu ordenis. Esam lepni, ka mūsu novadniece ir šī ordeņa kavaliere!

Biļetes uz 21. janvāra koncertu “Mana svētku diena” Vanažos būs iespēja iegādāties no 12. janvāra Vangažu pilsētas Kultūras namā darba dienās no plkst. 15.00 līdz 20.00 pie administratores. Biļetes cena 7.00 euro, skolēniem, studentiem un senioriem 5.00 euro, savukārt uz 22. janvāra koncertu Kultūras centrā “Ulbrokas Pērle”, biļetes iegādājamas Kultūras centrā “Ulbrokas Pērle”, visās “Biļešu paradīzes” kasēs vai www.bilesuparadize.lv.

Pasākums notiks “Zaļajā režīmā”, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Inguna Zirne
Vangažu pilsētas Kultūras nama vadītāja

Foto: Lauris Vīksne