Pašvaldība
Aicinām pieteikties Ukrainas iedzīvotāju atbalstam

Paldies visiem Ropažu novada iedzīvotājiem un uzņēmējiem, kuri atsaukušies Ukrainas iedzīvotāju atbalstam.

Uz 27. februāra rītu pieteikušies 42 Ropažu novada iedzīvotāji, kuri ir gatavi uzņemt ap 150 bēgļiem. Pieteikumus iesnieguši arī 12 uzņēmumi ar darba vietu piedāvājumu. Pašvaldības iestādes ir gatava izmitināt ap 100 cilvēkiem.

Turpinām pieņemt iedzīvotāju un uzņēmēju pieteikumus.

Ropažu novada pašvaldība apzina situāciju un aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri ir gatavi savā mājoklī uzņemt bēgļus no Ukrainas - veidlapu var aizpildīt ŠEIT.

Aicinām atsaukties arī uzņēmējus, kuri būtu gatavi piedāvāt darba iespējas, ja tāda nepieciešamība radīsies, aizpildot pieteikumu ŠEIT.

Visa iesniegtā informācija tiks izmantota tikai atbalsta sniegšanai Ukrainas iedzīvotājiem. Nepieciešamības gadījumā mēs ar jums sazināsimies.

Koordinatori informācijas apkopošanai par iespējām palīdzēt Ukrainas iedzīvotājiem: Ropažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Vita Paulāne, tālrunis: +371 26455773, e-pasts: vita.paulane@ropazi.lv; un priekšsēdētājas vietnieks Ainārs Vaičulens, tālrunis: +371 28711252, e-pasts: ainars.vaiculens@ropazi.lv ; Sabiedrisko attiecību un komunikācijas nodaļas vadītāja Inese Skrastiņa, tālrunis +371 27854570, e-pasts: inese.skrastina@ropazi.lv .

Būsim vienoti Ukrainas iedzīvotāju atbalstam.  

Katrs var sniegt palīdzību arī ziedojot mājaslapā www.ziedot.lv vai zvanot uz labdarības tālruni 90006086, maksa par zvanu 1,42 EUR.