1

No 30. oktobra līdz 28. novembrim notiek publiskā apspriešana un iedzīvotāju aptauja par Garkalnes pagasta sadalīšanas plāna izstrādi.

Aptaujas gaitā sociālajos medijos ir parādījušās dažādas iedzīvotāju interpretācijas par balsojuma datiem elektroniskās balsošanas norises vietnē. Lai novērstu jebkādus pārpratumus un neprecīzas datu interpretācijas, aicinām iepazīties ar portāla lemejs.lv administratoru skaidrojumu:

"Platformā ir iespējams novērot nodoto atbilžu kopskaitu, nevis dalībnieku skaitu.

1

Kā redzams ekrānšāviņa piemērā, informācija rāda, ka nodoto atbilžu kopskaits ir zem 4162, tas ir nodoto atbilžu kopskaits no lietotājiem, kuri ir piedalījušies aptaujā. Uz katru no četriem jautājumiem aptaujas dalībniekiem ir jānobalso. Novērojam, ka ir aptaujas dalībnieki, kuri uz kādu no četriem jautājumiem nenobalso. Taču vēlamies vēlreiz uzsvērt, ka redzamais skaitlis nav unikālo lietotāju skaits, bet gan nodoto atbilžu kopskaits. Vēlamies lūgt neizplatīt informāciju, kura nav patiesa."

Atgādinām, ka aptaujā var piedalīties gan elektroniski, gan klātienē. Aptaujas anketu elektroniski var aizpildīt internetā, autorizējoties https://lemejs.lv/aptaujaropazi.

Aptaujā klātienē var piedalīties, ņemot līdzi personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti) un dodieties uz jebkuru no aptaujas norises vietām:

  • Garkalnes pagasta teritoriālajā pārvalde, Brīvības gatve 455, Rīga;
  • Garkalnes bibliotēka, Vidzemes šoseja 33b, Garkalnes pagasts;
  • Ropažu pagasta teritoriālajā pārvalde, Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu pagasts;
  • Stopiņu pagasta teritoriālajā pārvalde, Institūta iela 1a, Ulbroka, Stopiņu pagasts;
  • Vangažu pilsētas teritoriālajā pārvalde, Meža iela 1, Vangaži.

Aptaujā var piedalīties ikviens Ropažu novada iedzīvotājs, kurš ir sasniedzis 16 gadu vecumu un vismaz 6 (sešus) mēnešus pirms aptaujas sākuma ir deklarējis savu dzīvesvietu Ropažu novadā, kā arī ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuram pieder nekustamais īpašums Ropažu novadā.