Attīstība Uzņēmējdarbība
Pasniegtas balvas konkursa SEB (ie)dvesma Ropažu novada finālistiem

Decembra sākumā kultūras centrā “Ulbrokas Pērle” tika pasniegtas balvas uzņēmējiem no Ropažu novada, kuri saņēma grantus no pašvaldības SEB (ie)dvesma konkursā, kā arī tika izvirzīti konkursa finālā.

Ropažu novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Vita Paulāne un uzņēmējdarbības attīstības konsultants Guntars Kniksts pasniedza SEB (ie)dvesma balvas diviem novada uzņēmējiem, kuri konkursa žūrijas vērtējumā ieguva grantus.

Pašvaldības grantu 8083,22 eiro apmērā izglītojošu aktivitāšu īstenošanai bērniem un viņu vecākiem saņēma kokapstrādes darbnīca „MEŽS".

Savukārt pašvaldības grantu 1916,78 eiro apmērā saņēma SIA „MADZE” melnās keramikas darbu ar dabas materiālu atspiedumu izgatavošanas attīstīšanai. 

SEB (ie)dvesma konkursa finālā tika izvirzīts SIA “Mobila aprūpe”, kas nodrošina medicīnisko aprūpes pakalpojumu sniegšanu pacientiem mājās.

Konkursa žūrija augstu novērtēja un finālā izvirzīja projekta "Liofilizētu augļu un dārzeņu pulveris mazulim" iesniedzēju, kura plāno uzsākt ātri pagatavojamas un uzturvērtīgas maltītes ražošanu bērniem. Šie abi projekti iekļuva konkursa finālā, šoreiz grantu gan neieguva, bet turpina strādāt pie nākamo projektu iesniegšanas.

Šogad kopumā no Ropažu novada grantam tika pieteikti 10 projekti, no kuriem četrus žūrijas komisija izvirzīja finālam, no tiem 2 ieguva finansējumu savu projektu realizēšanai.

Pateicamies visiem novada uzņēmējiem par aktīvo dalību projektu konkursā, kopīgi veidojot un paplašinot pakalpojumu klāstu iedzīvotājiem, kā arī aicinām pārējos jaunos vai topošos novada uzņēmējus pieteikties dalībai konkursā nākamajā gadā.

Jauno uzņēmēju atbalsta programma „(ie)dvesma” norisinās jau piekto reizi ar mērķi sekmēt uzņēmējdarbības attīstību, to īsteno SEB banka kopā ar Pierīgas pašvaldībām – Jūrmalas valstspilsētu, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ogres, Siguldas un Ropažu novadiem, izvēloties desmit perspektīvākās biznesa idejas, kuru autori to īstenošanai saņem finansiālu atbalstu. Saņemtos granta līdzekļus var izmantot saimnieciskiem mērķiem esošā biznesa attīstīšanai vai arī jauna uzņēmuma izveidei.