Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības
Garkalnes pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš”, reģ. Nr.4301903255
aicina darbā
PIRMSSKOLAS IZGLĪTĪBAS MŪZIKAS SKOLOTĀJU

(profesijas kods 2342 02)

Galvenie amata pienākumi:

  • plānot un vadīt muzikālās audzināšanas nodarbības, pamatojoties uz izglītojamajiem piemērotu izglītības programmu;
  • organizēt svētkus un jautros brīžus izglītojamajiem;
  • izstrādāt scenārijus pasākumiem, sadarbojoties ar grupu skolotājiem;
  • rūpēties par izglītojamo drošību.

Prasības pretendentiem:

  • izglītība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem Nr.569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu;
  • atbildības sajūta, precizitāte;
  • izcilas komunikācijas prasmes; radošums.

Mēs piedāvājam:

  • nepilnas slodzes darbu – 32 stundas nedēļā jeb 0,8 likmes (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 955,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām);

Pretendentus aicinām pieteikties līdz 2023.gada 30.aprīlim, iesniedzot motivācijas vēstuli un savu profesionālās darbības aprakstu  (CV)  un ar norādi  “Pirmsskolas izglītības mūzikas skolotāja vakancei” līdz 2023.gada 30. aprīlim uz e-pastu pii.ciekurins@ropazi.lv vai pa pastu Mediķu iela 4, Langstiņi, Garkalnes pagasts, Ropažu novads,  LV-2137.

Tālrunis informācijai: t.27049671, t. 29705769.

Kontaktpersona: Ropažu novada pašvaldības Garkalnes PII Čiekuriņš” vadītāja Vita Skukauska.

Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.