1

Ropažu novada pašvaldības
Langstiņu pirmsskolas izglītības iestāde “Čiekuriņš”, reģ. Nr.4301903255
aicina darbā
SKOLOTĀJA PALĪGU  (bērnu vecuma grupa 1,5 - 7 gadi)
(profesijas kods 5312 01)

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt atbalstu pirmsskolas izglītības skolotājam kvalitatīvai pedagoģiskā procesa norisei;
  • nodrošināt grupas telpu uzkopšanu/sakārtošanu;
  • palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājam organizēt pirmsskolas izglītības satura apguves programmu, bērnu darbību saskaņā ar pirmsskolas izglītības programmā noteikto mērķi un uzdevumiem;
  • rūpēties par grupas telpu tīrību un kārtību.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā  vai vidējā profesionālā izglītība;
  • latviešu valodas augstākā pakāpe-C1;
  • labas saskarsmes spējas;
  • augsta atbildības izjūta;
  • spēja plānot un organizēt savu darbu;
  • vēlama pieredze darbā ar bērniem;
  • priekšroka pretendentiem,  kas apguvuši profesionālās pilnveides izglītības programmu bērnu aprūpes jomā.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu – 40 stundas nedēļā jeb 1 likmi (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 880,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām);

Pretendentus aicinām pieteikties līdz 2024.gada 28.martam, iesniedzot motivācijas vēstuli un savu profesionālās darbības aprakstu  (CV)  un ar norādi  “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 28.martam uz e-pastu pii.ciekurins@ropazi.lv vai pa pastu Mediķu iela 4, Langstiņi, Garkalnes pagasts, Ropažu novads,  LV-2137.

Tālrunis informācijai: t.27049671, t. 29705769.

Kontaktpersona: Ropažu novada pašvaldības Langstiņu PII Čiekuriņš” vadītāja Vita Skukauska.

Pretendenti, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām, nedēļas laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām tiks aicināti uz darba interviju.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.