1

Ropažu novada pašvaldības
Ulbrokas PII ,,Pienenīte” (reģistrācijas numurs 40900004565)
aicina darbā
  vadītāja vietnieks izglītības jomā
(profesijas kods 134504)

Galvenie amata pienākumi:

  • īstenot pirmsskolas izglītības programmu un izglītības attīstības stratēģijas virzienus;
  • plānot un nodrošināt kvalitatīvu pedagoģisko procesu, ņemot vērā katra bērna attīstību un individualitāti un veselības stāvokli;
  • piedalīties izglītības iestādes  budžeta un attīstības plānošanā, veikt tarifikācijas;
  • organizēt izglītojošus  pasākumus bērniem un pedagogiem;
  • veikt pedagoģiskā procesa vērojumus un analīzi, sniegt pedagoģiska rakstura konsultācijas;
  • popularizēt savas iestādes darbu, ieviest jaunākās darba metodes un inovācijas pedagoģiskajā darbā;
  • strādāt komandā, veicināt kolektīva saliedēšanu;
  • veidot pozitīvu sadarbību ar vecākiem, kolēģiem.

Prasības pretendentiem:

  • Izglītības prasības, atbilstoši Mk. not. Nr. 569 “Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” 2., 5.,6.p.,un 21.3., III., 17.p. noteiktajām prasībām:
  • augstākā izglītība (izņemot pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību) pedagoģijā vai izglītības zinātnēs;
  • augstākā izglītība (izņemot pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību) un pedagoģiskā izglītība vai augstākās izglītības studiju programmas ietvaros apgūta ar pedagoģiju saistīta studiju programmas daļa vismaz divu kredītpunktu jeb vismaz 72 stundu apjomā;
  • augstākā izglītība (izņemot pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību) un persona iegūst pedagoģisko izglītību vai apgūst šo MK not.Nr.569 21.3. apakšpunktā minēto profesionālās kompetences programmu pedagoģijā.
  • darba pieredze pirmsskolas izglītības iestādē ne mazāk kā 5 gadi;
  • pārzināt pirmsskolas izglītības iestādes darbības specifiku;
  • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes;
  • latviešu valodas prasmes C1 līmenī.

Piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (40 stundas nedēļā);
  • mēnešalgu 1620 eiro, pirms normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas;
  • ir iespējams saņemt dažādas piemaksas.
  • profesionālu un atsaucīgu kolēģu atbalstu;
  • veselības apdrošināšanu  pēc pārbaudes laika;
  • darba vietu:  Institūta iela 34a, Ulbroka, Ropažu novads, PII ,,Pienenīte’’

Pieteikumu uz konkursu , norādot: ”vadītāja vietnieks izglītības jomā’’ var iesniegt līdz 2024. gada 23. februārim  ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu Ulbrokas pirmsskolas izglītības iestādei “Pienenīte”, adrese: Institūta iela 34a, Ulbroka, Ropažu novads, PII ,,Pienenīte’’, LV- 2130, vai personīgi  iestādē pie vadītājas norādītajā adresē (iepriekš sazinoties pa tālruni 26558646); vai sūtot uz elektroniskā pasta adresi:  vaditaja@ulbroka-pienenite.lv
Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • motivācijas vēstuli;
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., vēlams arī  apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.
Tuvāka informācija par vakanci pa tālruni: 26558646 darba laikā no pl.8:00-17:00.