Pašvaldība Vide

Ar 2023. gada 1.jūliju Ropažu un Garkalnes pagastos sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus nodrošinās SIA “Clean R”, kas pašvaldības izsludinātajā iepirkumā iesniedza saimnieciski izdevīgāko piedāvājumu. Iedzīvotājiem, uzņēmumiem un organizācijām līdz 30. jūnijam ir jānoslēdz jauns līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, pretējā gadījumā pakalpojumu nodrošināt nebūs iespējams. Būtiski, ka CleanR pārņem visus iepriekš pagastos izvietotos atkritumu konteinerus, tādēļ pakāpeniski uz esošajiem konteineriem mainīsies uzlīmes, bet jauni konteineri iedzīvotājiem jāgādā nav.

Lai nodrošinātu atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nepārtrauktību, visiem iedzīvotājiem, uzņēmumiem un organizācijām, kas darbojas Ropažu un Garkalnes pagastos, līgums ar CleanR jānoslēdz līdz 2023. gada 30. jūnijam – visi iepriekš noslēgtie līgumi tiks pārtraukti ar 2023. gada 1. jūliju.

CleanR Klientu apkalpošanas departamenta vadītājs Reinis Zarāns akcentē, ka visvienkāršāk un ātrāk ir jauno līgumu sev ērtā laikā noslēgt pašapkalpošanās portālā un mobilajā lietotnē MANAI VIDEI. Autorizējoties ar Swedbank, Luminor banka, SEB banka un Citadele internetbanku, pašapkalpošanās portālā manai.videi.lv vai mobilajā lietotnē MANAI VIDEI, sadaļā “Līgumi” līguma noslēgšana aizņems vien pāris minūtes.

Pašapkalpošanās portāls pieejams ikvienam klientam sev ērtā laikā un ļauj viegli pārvaldīt visus savus ar atkritumu apsaimniekošanu saistītos pakalpojumus – turpmāk arī Garkalnes un Ropažu iedzīvotāji mobilajā lietotnē varēs izsekot savu pakalpojumu nodrošinājuma vēsturei, veikt izmaiņas izvešanas grafikā, pieteikt papildus pakalpojumus utt.

Vienlaikus CleanR iedzīvotājiem nodrošinās arī iespēju līgumus noslēgt klātienē – katru nedēļu uzņēmuma pārstāvji iedzīvotājus gaidīs speciāli ierīkotos klientu apkalpošanas punktos.

CleanR Klientu apkalpošanas punktu darba laiki līgumu noslēgšanai:

 • Adrese: Priedes 4-57, Silakrogs 
  • Datums : Katru trešdienu (no 26.04.2023. – 28.06.2023). Laiks : 9.00 – 13.00
 • Adrese: Vidzemes šoseja 1D, Garkalne 
  • Datums : 28.04.2023; 26.05.2023; 16.06.2023. Laiks : 10.00 – 14.00
 • Adrese: Brīvības iela 455, Rīga
  • Datums : 19.05.2023; 09.06.2023. Laiks : 9.00 – 13.00
 • Adrese: Skolas iela 10, Upesciems
  • Datums : 12.05.2023; 02.06.2023; 30.06.2023. Laiks : 9.00 – 13.00

Līguma sagatavošanu ir iespējams pieteikt arī zvanot pa tālruni 67111001 vai rakstot uz e-pastu kc@cleanr.lv. Sagatavotais līgums tiks nosūtīts parakstīšanai uz norādīto adresi kopā ar apmaksātu pasta aploksni. Parakstītā līguma viens eksemplārs ir jāievieto apmaksātajā pasta aploksnē un jānosūta atpakaļ uz CleanR.

Svarīgi, ka iedzīvotāju, uzņēmumu un citu klientu lietošanā paliks esošie atkritumu konteineri, kurus CleanR pārņem no iepriekšējā pakalpojumu sniedzēja. Slēdzot līgumu pašapkalpošanās portālā vai aplikācijā MANAI VIDEI pie konteinera piederības ir jānorāda “Šobrīd izmantoju esošā atkritumu apsaimniekotāja konteineri”. Gadījumā, ja konteiners ir Jūsu īpašumā, tad pie konteinera piederības norādiet “Izmantošu sev piederošo atkritumu tvertni”.

Ropažu novada domes izsludinātajā iepirkumā CleanR ieguva tiesības nodrošināt sadzīves atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Ropažu un Garkalnes pagastā , kas noslēdzās 2023. gada 2. martā. Pašvaldības iepirkumu komisija par saimnieciski izdevīgāko ir atzinusi SIA “Clean R”  iesniegto piedāvājumu darbam pašvaldībā nākamos divus gadus.

Atbilstoši iepirkuma rezultātam ar 2023. gada 1. jūliju maksa par atkritumu apsaimniekošanu būs 27,47 EUR/m3 ar PVN.


Par  CleanR” 

SIA “CleanR” ir vadošais sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā ar vairāk nekā 75 gadu pieredzi, plašu un inovatīvu pakalpojumu klāstu, tas apkalpo teju pusmiljonu klientu visā Latvijā. CleanR” ir Ilgtspējas indeksa platīna kategorijas uzņēmums, apliecinot risku un procesu vadības atbilstību labākajai praksei. “CleanR” ir ieguvis ģimenei draudzīga uzņēmuma statusu, kas apliecina rūpes par darbinieku labbūtību. SIA “CleanR” ietilpst Latvijā vadošajā vides pakalpojumu jomas koncernā AS “CleanR Grupa”, kura uzņēmumi nodrošina vairāk nekā 40 vides pakalpojumu sadzīves un industriālo atkritumu apsaimniekošanā, otrreizējo materiālu šķirošanā un pārstrādē, kā arī telpu un pilsētvides uzkopšanas un namu apsaimniekošanas jomā.