Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldības
Ropažu Kultūras centrs reģ.nr. 40900030604
aicina darbā
Apkopēju (2 vakantas vietas)

(profesijas kods 9112 01)

Galvenie darba pienākumi:

  • Katru dienu, reizi nedēļā, pēc vajadzības – uzkopt iestādes telpas, koridorus, trepes un sanitāros mezglus un telpu koplietošanas priekšmetus (pēc nepieciešamības ar mitru vai sausu lupatu, ar putekļu sūcēju, salveti, dezinficējošu līdzekli vai citādi);
  • Uzkopt spoguļu virsmas, mēbeles, grīdas, sienas, durvis, palodzes, krēslus, galdus, labierīcību priekšmetus, izlietnes, tualetes podus, spoguļus, radiatorus, gaismas ķermeņus, u. tml.;
  • Parketa grīdas slaucīt ar birsti, uzkopt ar putekļu sūcēju. Pēc vadības norādījuma mazgāt un ievaskot tās;
  • Iztukšot tam paredzētajā vietā papīrgrozus, higiēnas priekšmetu novietnes labierīcību telpās un citus atkritumus saturošus priekšmetus;
  • Nodrošināt nepārtraukti pieejamus citus koplietošanas priekšmetus (salvetes, tualetes papīrs, ziepes un tml.);
  • Kopt iestādes telpaugus;
  • Saudzīgi izturēties pret inventāru un ekonomiski izlietot darbam piešķirtās saimniecības preces;
  • Pastiprināti rūpēties par tīrības nodrošināšanu iestādē, ja tiek veikti remontdarbi vai pastāv kādi citi faktori paaugstinātai netīrībai iestādē
  • Nodrošināt uzkopšanas darbus Ropažu Kultūras centra organizētajos pasākumos, piedalīties pasākumu organizēšanas saimnieciskajā darbā pēc vadītāja vai vadītāja vietnieka saimnieciskos jautājumos norādījumiem.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā vai profesionālā vidējā izglītība;
  • pieredze apkopēja pakalpojuma sniegšanā ne mazāk kā 1 gads vai darba pieredze līdzīgā jomā.
  • spēja strādāt efektīvi un ātri, spēja pārvaldīt un sabalansēt darba slodzi;
  • zināt iekārtu uzkopšanas noteikumus uzkopjamajās telpās;
  • zināt mazgājamo un dezinfekcijas līdzekļu lietošanas noteikumus un sanitāri-tehnisko iekārtu ekspluatācijas noteikumus;
  • saskarsmes, komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • atbildības sajūta, patstāvība un spēja uzņemties iniciatīvu;
  • pārvaldīt valsts valodu.

Piedāvājam:

  • atbildīgu darbu aizraujošā komandā;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām);
  • stabilu atalgojumu 500,00 EUR  pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta individuālā mēnešalga, piemērojot individuālās amatalgas izvērtēšanas principus);

Darba veikšanas vieta:

  • Ropažu novada Ropažu Kultūras centrs, Sporta iela 2/k2, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads

Pieteikumu, norādot „Ropažu Kultūras centra apkopējs” var iesniegt līdz 2022.gada 25.novembrim (ieskaitos):

  • iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu pagasts, Ropažu novads, LV-2135 (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Tālrunis informācijai: 29447732.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.