1

Ropažu novada pašvaldība
Reģ. Nr. 90000067986 aicina darbā
dienas centra “Vangaži”
administratoru
 (profesijas kods 333201)

Galvenie amata pienākumi:
•    vadīt un organizēt centra plānotos pasākumus un nodarbības;
•    veicināt veselīga dzīvesveida paradumu veidošanos bērniem un jauniešiem;
•    piesaistīt vieslektorus dažādām nodarbībām;
•    nodrošināt sabiedrības informēšanu par centra pasākumiem un nodarbībām;
•    piedalīties centra darbības organizatorisko un saimniecisko jautājumu risināšanā;
•    apkopot un analizēt informāciju par centra sniegto pakalpojumu kvalitāti un atbilstību centra apmeklētāju vajadzībām.
Prasības pretendentiem/-ēm:
•    vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība vēlams pedagoģiskajā jomā;
•    vēlama pieredze pedagoģiskajā darbā;
•    teicamas digitālās prasmes (MS Word, MS Excel, PowerPoint, Canva, Kahoot, Internet Explorer);
•    prasme komunicēt ar dažādām vecuma grupām;
•    psiholoģiskā noturība un savaldība stresa situācijās;
•    valsts valodas zināšanas C2 līmenī (augstākajā līmenī);
•    prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
•    vēlama apliecība bērnu tiesību aizsardzībā.

Mēs piedāvājam:
•    pilnas slodzes darbu (40 stundas nedēļā) uz nenoteiktu laiku;
•    atalgojumu 788,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta individuālā mēnešalga līdz 1024,00 EUR);
•    veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
•    profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
•    draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
•    darba izpildes vietu Parka ielā 2, Vangažos, Ropažu novadā.

Pieteikumu, norādot “Dienas centra “Vangaži” administrators”, var iesniegt līdz 2024.gada 15.martam elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē  vakances@ropazi.lv.

Pieteikums satur šādus dokumentus:
•    motivēta pieteikuma vēstule;
•    dzīves un darba gaitu apraksts (Europass CV);
•    izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai 67898525.

Izskatīsim to pretendentu pieteikumus, kuri iesnieguši visus norādīto dokumentus. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.