Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģ.Nr.90000067986
aicina darbā
INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU UN INFORMĀCIJAS SISTĒMU SPECIĀLISTU DARBAM AR IZGLĪTĪBAS IESTĀDĒM

(profesijas kods 3513 01)

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt izglītības iestāžu un pašvaldības darbinieku IT atbalstu - piedāvāt problēmu risinājumus, sniegt konsultācijas, informēt par izmaiņām sistēmās;
  • piešķirt lietotājiem piekļuves tiesības;
  • uzstādīt un pieslēgt datortehniku un perifērijas ierīces;
  • nodrošināt datortehnikas aizsardzību no vīrusiem;
  • nodrošināt izglītības iestāžu darbiniekiem piekļuvi iekšējā datortīkla resursiem un internetam;
  • veikt nelielus datortehnikas un perifērijas ierīču remontus;
  • instalēt, konfigurēt, atjaunināt un uzturēt datorsistēmas, operētājsistēmas, lietojumprogrammas un citas IS;
  • nodrošināt sistēmu fizisko drošību;
  • sekot līdzi pieņemto drošības noteikumu izpildei;
  • vispārīgi pārzināt datortīklu topoloģiju un prast identificēt un novērst problēmas datortīkla darbībā;
  • pārzināt MikroTik iekārtu konfigurēšanas pamatus;
  • piedalīties budžeta sastādīšanā;
  • piedalīties informācijas sistēmu lietošanas noteikumu iekšējo normatīvo dokumentu izstrādē un pilnveidošanā.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vismaz vidējā vai ar IT saistīta vidējā speciālā izglītība;
  • vismaz viena gada darba pieredze datortehnikas un datortīklu administrēšanas jomā;
  • interese par jaunumiem IT jomā, spēja orientēties datortehnikas un perifērijas ierīču klāstā;
  • prasme apkopot un analizēt liela apjoma informāciju un pielietot praksē teorētiskās zināšanas;
  • analītiskā domāšana, spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī un vismaz vienas svešvalodas zināšanas;
  • augsta atbildības sajūta un labas sadarbības prasmes;
  • prasme izvērtēt prioritātes, plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

Darba veikšanas vieta: Ropažu novada pašvaldības izglītības iestādēs un struktūrvienībās (Ulbrokā, Ropažos, Vangažos, Garkalnē, Berģos, Zaķumuižā).

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 1382,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika izvērtējuma - piemērojot individuālās amatalgas izvērtēšanas principus);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • transporta un degvielas kompensācija (personīgā auto izmantošanas gadījumā);
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • draudzīgus atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Pieteikumu, norādot “IT un IS speciālists” var iesniegt līdz 2022.gada 14. oktobrim:

  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130 (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti atlases 2.kārtai.

Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Tālrunis uzziņām 28656653.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.