Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība, reģ.Nr.90000067986, Attīstības, īpašumu un investīciju departamenta Nekustamā īpašuma nodaļa aicina darbā NEKUSTAMĀ ĪPAŠUMA SPECIĀLISTU (profesijas kods 3334 09)

 Galvenie amata pienākumi:

  • veikt pašvaldības īpašumu uzskaiti - sistematizēt un analizēt pašvaldības nekustamos īpašumus veidojot datu bāzes;
  • veikt pašvaldības pirmpirkuma tiesību realizācijas izvērtēšanu pārdodamajiem nekustamajiem īpašumiem novada teritorijā un normatīvajos aktos noteikto izziņu un atzinumu sagatavošanu;
  • pieņemt un konsultēt apmeklētājus par novada teritorijā esošo zemju, mežu, un ūdeņu izmantošanu, un apsaimniekošanu sagatavot atbildes vēstules uz saņemtajām vēstulēm un iesniegumiem no fiziskām un juridiskām personām;
  • sagatavot pieprasījumus Valsts meža dienestam, pašvaldības, fizisko un juridisko personu īpašumā esošo meža zemju atmežošanai;
  • veikt pašvaldības zemes nomas līgumu  projektu sagatavošanu un nomas datu bāzes uzturēšanu, veikt iznomāto zemju apsekošanu dabā;
  • veikt pirmreizējo pašvaldības īpašumu reģistrāciju Zemesgrāmatā;
  • izskatīt un izvērtēt iesniegtos būvprojektus, un sniegt atzinumu par veicamajām darbībām, kas atrodas Nekustamā īpašuma nodaļas kompetencē;
  • pārzināt darbam saistošos LR normatīvos aktus, nodrošināt to prasību ievērošanu un pielietošanu amata pienākumu izpildē.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā izglītība;
  • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros;
  • amata pienākumu pildīšanai nepieciešamās profesionālās prasmes, tajā skaitā iniciatīva, kontroles prasmes un organizatora spējas;
  • pieredze juridisku dokumentu projektu sagatavošanā;
  • labas saskarsmes un prezentācijas prasmes, prasme publiski paust viedokli;
  • pieredze darbā ar datoru (MS Office programmas) un interneta pārlūkiem;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • darba pieredze paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • orientācija uz attīstību un pilnveidošanos, empātija;
  • darba pieredze valsts pārvaldē, pašvaldību institūcijās, vai privātās struktūrās saistībā ar nekustamajiem īpašumiem tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • prasmes darbā ar MS Office programmām un biroja tehniku, kā arī spēja ātri apgūt darbam nepieciešamās programmas.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 1382,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika) un sociālās garantijas;
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē;
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus.

Darba veikšanas vieta: Rīgas-Siguldas šoseja 11, Garkalnes pagasts, Ropažu novads, LV–1024.

Pieteikumu var iesniegt līdz 2022.gada 10.jūlijam, norādot “Nekustamā īpašuma speciālists”:

  • elektroniski ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130 (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai. Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Tālrunis informācijai 26427783.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.