Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģ. Nr. 90000067986
aicina darbā
Juridiskā, publisko iepirkumu un personālvadības departamenta
Tiesiskās uzraudzības nodaļas vecāko juristu (uz noteiktu laiku)
(profesijas kods 2611 01)

Galvenie amata pienākumi:

  • izstrādāt normatīvo aktu projektus (saistošie noteikumi, iekšējie normatīvie akti) un ar to virzību saistītos domes lēmumprojektus,  atbilstoši  Pašvaldību likumam noteiktajam deleģējumam, nepieciešamības gadījumā sadarbojoties ar pašvaldību struktūrvienību un iestāžu, kā arī attiecīgās nozares vai jomas speciālistiem;
  • izstrādāt Centrālās administrācijas rīkojuma projektus;
  • nodrošināt nodaļas pārstāvēšanu domes un komiteju darbā, darba grupu, struktūrvienību un pašvaldības iestāžu rīkotajās sēdēs un sanāksmēs;
  • veikt pašvaldības normatīvo aktu konsolidāciju;
  • sagatavot un sniegt atzinumus juridisku strīdu gadījumos, kas saistīti ar saistošo noteikumu interpretācijas jautājumiem;
  • veikt regulāru pašvaldības ārējo un iekšējo normatīvo aktu atbilstības augstāka spēka normatīviem aktiem pārbaudi;
  • izskatīt, izvērtēt un saskaņot domes amatpersonu, pašvaldības iestāžu un citu struktūrvienību darbinieku iesniegtos normatīvā akta projektus un rīkojuma projektus;
  • veicot iekšējo inspekciju un sadarbojoties ar visām pašvaldības domes struktūrvienībām, izvērtēt trūkumus un nepilnības pašvaldības darbu regulējošos normatīvajos aktos, sniegt atzinumus un ieteikumus ar mērķi novērst trūkumus un nepilnības;
  • sagatavot viedokļus un atzinumus par pašvaldībā saņemtajiem citu institūciju, tajā skaitā Eiropas Savienības institūciju, sagatavotajiem tiesību aktu un politikas plānošanas dokumentu projektiem;
  • sekot pašvaldības darbību regulējošo tiesību aktu projektu virzībai Ministru kabinetā, Saeimā, kā arī Eiropas Savienības institūcijās un nepieciešamības gadījumā sagatavot priekšlikumus.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība tiesību zinātnē (vēlams maģistra grāds tiesību zinātnē);
  • darba pieredze juridiskā specialitātē valsts pārvaldē vai pašvaldību institūcijās ne mazāk kā trīs gadi;
  • Latvijas Republikā spēkā esošo normatīvo aktu pārzināšana amata kompetences ietvaros;
  • pieredze juridisku dokumentu projektu sagatavošanā;
  • analītiska domāšana un spējas risināt problēmsituācijas;
  • labas komunikācijas un saskarsmes spējas;
  • augsta atbildības sajūta, uzmanība un precizitāte;
  • teicamas valsts valodas zināšanas;
  • teicamas digitālās prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • 0,5 slodzes darbu (uz noteiktu laiku – 1 gads);
  • stabilu atalgojumu 691 EUR pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta individuālā mēnešalga, piemērojot individuālās mēnešalgas izvērtēšanas principus);
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • dinamisku darba vidi;
  • profesionālās attīstības un pilnveides iespējas;
  • draudzīgus, atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • darba izpildes vietu Institūta ielā 1A, Ulbrokā, Stopiņu pagastā, Ropažu novadā.

Pieteikumu, norādot “Tiesiskās uzraudzības nodaļas vecākais jurists”, var iesniegt līdz 2023.gada 7.martam:

  • elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi (slēgtā aploksnē) - Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivēta pieteikuma vēstule;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (Europass CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Izskatīsim to pretendentu pieteikumus, kuri iesnieguši visus norādīto dokumentus. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.