Vakances Pašvaldība
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģ. Nr. 90000067986
aicina darbā
TŪRISMA SPECIĀLISTU

(profesijas kods 4221 05)

Darba vieta: Ropažu pagasta pārvaldē, Sporta ielā 1, Ropažos, Ropažu novadā

Galvenie amata pienākumi:

  • organizēt tūrisma pasākumus pašvaldībā;
  • veidot sadarbību un attīstīt komunikācijas kanālus ar pašvaldības teritorijā esošajiem tūrisma uzņēmējiem;
  • veidot tūrisma informācijas kanālu saturu (soc.tīkliem, mājas lapai, novada informatīvajam izdevumam) – tekstus, foto un video materiālus;
  • veidot tūrisma piedāvājumu par pašvaldības pārziņā esošajiem objektiem;
  • veidot sadarbību ar citām Pierīgas pašvaldībām un reģiona tūrisma biedrībām;
  • plānot tūrisma infrastruktūras attīstītību novadā, investīciju piesaistei un projektu ieviešanai;
  • sagatavot un sniegt informāciju par tūrisma jomas un infrastruktūras attīstības procesiem un norisēm;
  • organizēt darbu ar pašvaldības tūrisma profiliem sociālajos tīklos;
  • organizēt darbu ar pašvaldības tūrisma mājas lapu.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība  tūrisma organizācijā vai vadībā;
  • pieredze ar tūrismu saistītu pasākumu organizēšanā, realizēšanā;
  • par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze līdzīgā amatā pašvaldībā ne mazāk kā vienu gadu;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, svešvalodas – angļu zināšanas teicamā līmenī gan mutvārdos, gan rakstos;
  • teicamas sadarbības un komunikācijas prasmes;
  • teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām;
  • spēja strādāt radoši, komandā un izrādīt iniciatīvu;
  • derīgs sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • vēlama pieredze darbā ar maketēšanas programmām.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu atsaucīgā komandā;
  • pilnas slodzes darbu (uz noteiktu laiku 1,5 gadi);
  • summēto darba laiku (tūrisma sezonā darbs iespējams arī brīvdienās);
  • stabilu atalgojumu 1382,00 EUR pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes termiņa beigām) un sociālās garantijas;
  • darba veikšanas vieta: Sporta iela 1, Ropaži, Ropažu novads.

Pieteikumu, norādot “Tūrisma speciālists” var iesniegt elektroniski, iesūtot dokumentus elektroniskā pasta adresē vakances@ropazi.lv, līdz 2022.gada 12.aprīlim.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • motivācijas vēstule,
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk., pēdējo 3 gadu  laikā apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas.

Tālrunis informācijai: 29831583.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri pēc iesniegto dokumentu izvērtēšanas tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai. Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldība, Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.