Vakances
7

 Ropažu novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA VILKME aicina darbā kasieri - uzskaitvedi.

Darba pienākumi:

  • Skaidras naudas norēķini;
  • Darbs ar WinNAMS komunālo norēķinu sistēmu;
  • Ūdens skaitītāju rādījumu ievadīšana un kontrole;
  • Atkritumu apsaimniekošanas moduļa koordinēšana –komunikācija ar klientiem, līgumu sagatavošana un uzskaite, atkritumu izvešanas grafiku sagatavošana, rēķinu izrakstīšana, pavaddokumentu apstrāde; atskaišu sagatavošana.

Prasības pretendentam:

  • Atbilstoša izglītība grāmatvedībā, finansēs vai ekonomikā;
  • Atbilstoša darba pieredze un izpratne par grāmatvedības darbu;
  • Pieredze darbā ar kases aparātu;
  • Labas MS Office lietotāja prasmes;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Precizitāte, atbildība un pozitīva attieksme.

Mēs piedāvājam:

  • Atbildīgu darbu pašvaldības uzņēmumā;
  • Iespēju profesionāli pilnveidoties un iegūt vērtīgu darba pieredzi;
  • Alga bruto 1100 euro mēnesī pēc pārbaudes termiņa beigām;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes termiņa beigām.

CV sūtīt līdz 2022. gada 10.jūnijam uz e-pastu  vilkme@vilkme.lv vai zvanīt t.67901050

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem, kuri atbilst izvirzītajām prasībām, lai norunātu tikšanos uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.