Projekti Vakances
7

Ropažu novada pašvaldības kapitālsabiedrība SIA VILKME aicina darbā projektu vadītāju.

Darba pienākumi:

  • Veikt daudzdzīvokļu dzīvojamo mājokļu siltināšanas un citu īstenošanas stadijā esošu projektu vadību, īstenošanas uzraudzību, finanšu un risku analīzi;
  • Izvērtēt jaunu projektu piesaistīšanas iespējas un izstrādāt projektu pieteikumus, organizēt, koordinēt un kontrolēt to īstenošanu;
  • Nodrošināt projektu pēcuzraudzības pārskatu un dažādu atskaišu sagatavošanu un iesniegšanu;
  • Iepirkumu procesu un dokumentācijas koordinēšana.

Prasības pretendentam:

  • Augstākā izglītība ekonomikā, vadībzinātņu jomā vai projektu vadībā vai cita augstākā izglītība;
  • Pieredze ES fondu līdzfinansēto projektu vadībā valsts vai pašvaldību iestādēs tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • Izpratne par iepirkumu procedūru veikšanu;
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MW Word, MS Excel);
  • Precizitāte, atbildība un pozitīva attieksme;
  • Labas komunikācijas un prezentācijas prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • Atbildīgu darbu pašvaldības uzņēmumā;
  • Iespēju profesionāli pilnveidoties un iegūt vērtīgu darba pieredzi;
  • Alga bruto  līdz 1400 euro mēnesī pēc pārbaudes termiņa beigām;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes termiņa beigām.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt līdz 2022. gada 10.jūnijam uz e-pastu  vilkme@vilkme.lv vai zvanīt t.67901050

Izskatīsim visus piedāvājumus un sazināsimies ar pretendentiem, kuri atbilst izvirzītajām prasībām, lai norunātu tikšanos uz darba interviju.

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.