Vakances
2

Darba pienākumi:

  • Ar namu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu saistītu dokumentu sagatavošana.
  • Komunikācija ar dzīvokļu īpašniekiem, atbilžu sagatavošana uz dzīvokļu īpašnieku jautājumiem.
  • Ar namu apsaimniekošanu saistītu jautājumu risināšana;
  • Māju lietu kārtošana būvniecības informācijas sistēmā.

Prasības pretendentam:

  • Vēlamas zināšanas namu apsaimniekošanas jomā;
  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru (MS Office);
  • Labas komunikācijas, prezentācijas un argumentēšanas prasmes;
  • Loģiskā domāšana;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • Spēja uzņemties atbildību, ātri reaģēt problēmsituācijās.

Mēs piedāvājam:

  • atbildīgu darbu pašvaldības uzņēmumā;
  • atalgojumu no 1100 EUR (bruto) mēnesī;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu pēc 3 mēnešiem.

CV un pieteikuma vēstuli sūtīt līdz 2023. gada 5.oktobrim uz e-pastu  vilkme@vilkme.lv

Darba devēja kontaktpersona: SIA “Vilkme” namu pārvaldniece, tel.nr.27 011 565

Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā.