1

Ropažu novada pašvaldība
Ropažu novada  pašvaldības policija
Reģ.Nr.40900037941
aicina darbā
IECIRKŅA PRIEKŠNIEKU
(profesijas kods 134909)

Galvenie amata pienākumi:

  • vadīt Ropažu novada pašvaldības policijas Stopiņu-Ropažu iecirkņa darbu atbilstoši normatīvo aktu prasībām, nodrošinot sabiedriskās kārtības un drošības uzturēšanu pašvaldības administratīvajā teritorijā;
  • nodrošināt personāla attīstību atbilstoši personāla politikai;
  • organizēt, nodrošināt un veikt iestādes darbinieku profesionālo apmācību;
  • nodrošināt darbinieku darba rezultātu un prasmju novērtēšanu;
  • izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā pieņemt lēmumus administratīvajās lietās;
  • plānot un organizēt likumpārkāpumu profilakses un sabiedriskās kārtības nodrošināšanas pasākumu izpildi;
  • izstrādāt ar Pašvaldības policijas kompetenci saistītos dokumentus, saistošo noteikumu projektus, nolikumus un citus normatīvos aktus;
  • sadarboties ar valsts un pašvaldību institūcijām, bērnu tiesību aizsardzības iestādēm;
  • sadarboties ar iedzīvotājiem pārkāpumu novēršanā un profilaksē.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta prasībām;
  • Otrā līmeņa profesionālā vai akadēmiskā augstākā izglītība un pieredze valsts vai pašvaldības iestādes/struktūrvienības vadītāja amatā ne mazāk kā 3 gadus (pretendentiem ar vienādu punktu skaitu pieredze pašvaldības policijas vai citā tiesībaizsardzības iestādes vadības darbā un augstākā izglītība tiesību zinātnē ar jurista kvalifikāciju tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī un vēlams vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;
  • pašvaldības policijas darbu reglamentējošo normatīvo aktu pārzināšana;
  • pieredze dokumentu sagatavošanā un noformēšanā;
  • labas datorprasmes (MS Office, dokumentu vadības sistēmas);
  • labas vadības un komunikācijas prasmes;
  • fiziskā sagatavotības un veselības stāvokļa atbilstība darbam policijā;
  • disciplinētība, augsta stresa noturība, atbildības sajūta un precizitāte;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mēs piedāvājam:

  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku;
  • Atalgojumu pārbaudes laikā 1746  EUR pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta individuālā mēnešalga līdz 2021 EUR, saskaņā ar Darbinieku individuālās mēnešalgas noteikšanas noteikumiem) un normatīvos aktos paredzētās piemaksas;
  • Sākotnējo apmācību, profesionālās pilnveidošanas un izaugsmes iespējas;
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Darba veikšanas vieta: Ropažu novada pašvaldības policija - Acones iela 4, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads.

Pieteikumu, norādot “Iecirkņa priekšnieks”, var iesniegt līdz 2023.gada 30.novembrim sūtot elektroniski uz  e-pastu policija@ropazi.lv vai personīgi (slēgtā aploksnē) Ropažu novada pašvaldības policijā, Acones ielā 4, Ulbrokā.

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • motivācijas vēstule
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, t.sk.,  vēlams arī  apgūto profesionālās kompetences pilnveides kursu dokumentu kopijas un diploma pielikumu kopijas;
  • citu dokumentu kopijas (apliecības, sertifikātus), kuras pretendents uzskata par nepieciešamām (nozīmīgām).

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz otro atlases kārtu. Pretendentiem, kuri netiks aicināti uz otro atlases kārtu, vēlreiz pateicamies un vēlam panākumus!

Uzziņas pa tālruni 67910158

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma.

Pārzinis Ropažu novada pašvaldības policija, Acones iela 4, Ulbroka, Stopiņu pagasts Ropažu novads.