Sports
1

2024. gada 13. februārī, Ulbrokas Sporta kompleksā tika aizvadīts Ropažu novada skolēnu florbola turnīrs “Ropažu novada skolēnu sporta spēles florbolā 5.-6.klasēm”, kurās piedalījās – Ulbrokas vidusskola, Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola, Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā pamatskola un Vangažu vidusskolas komandas.

Turnīrā ar 3 uzvarām un vārtu attiecību 30:0 1.vietu izcīnīja Ulbrokas vidusskola.

2. vietu izcīnīja Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolas komanda, kas turnīra kopvērtējumā ieguva 4 punktus, savukārt Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās pamatskolas komanda aizraujošā pēdējā spēlē ar rezultātu 6:5 pārspēja Vangažu vidusskolas komandu, garantējot 3. vietu turnīrā. 4. vietu izcīnīja Vangažu vidusskolas komanda.

Nākamās Ropažu novada skolēnu sporta spēles norisināsies 7. martā, kad Ulbrokas Sporta kompleksā (pamatskolas grupā) un Stopiņu hallē (vidusskolas grupā) notiks volejbola sacensības, kas būs kā atlases sacensības valsts sacensībām “Top! kauss”, kurā par vienīgo ceļazīmi katrā grupā cīnīsies ar Ādažu novada skolu komandām.