Vakances
DARBS

Ropažu novada pašvaldība
Reģistrācijas Nr. 90000067986
Sociālais dienests
Ulbrokas, Stopiņu pagasta struktūrvienība
aicina darbā
LIETVEDI/ADMINISTRATORU

(profesijas kods 3341 04)

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt saņemto, nosūtāmo un iekšējo dokumentu un informācijas apriti;
  • veikt dokumentu reģistrāciju un apstrādi lietvedības sistēmā LIETVARIS; kontrolēt izpildes termiņus;
  • organizēt dokumentu glabāšanu un nodošanu arhīvā, piedalīties lietu nomenklatūras izstrādē;
  • protokolēt Ropažu novada sociālā dienesta darba sanāksmes un darba grupu sanāksmes;
  • pieņemt apmeklētāju iesniegumus;
  • organizēt apmeklētāju plūsmu, novirzīt apmeklētājus pie attiecīgā speciālista;
  • organizēt kancelejas, saimniecības preču iegādi; sagatavot pieņemšanas/nodošanas aktus.

Prasības pretendentiem/-ēm:

  • vismaz vidējā profesionālā izglītība (vēlama lietvedības specialitāte);
  • pieredze dokumentu aprites procesu nodrošināšanas un lietvedības jomā;
  • pieredze darbā ar dokumentu vadības sistēmu LIETVARIS (tiks uzskatīta par priekšrocību); teicamas digitālās prasmes;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vēlamas divu svešvalodu zināšanas (par prioritāti tiks uzskatīta krievu valoda);
  • teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes, spēja strādāt komandā;
  • prasme izvērtēt prioritātes, plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā;
  • iniciatīva, precizitāte un augsta atbildības sajūta.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu (uz nenoteiktu laiku);
  • stabilu atalgojumu 1093,00 EUR  pirms nodokļu nomaksas (pēc pārbaudes laika novērtējuma tiks noteikta individuālā mēnešalga, piemērojot individuālās amatalgas izvērtēšanas principus);
  • veselības apdrošināšanu un sociālās garantijas (pēc pārbaudes laika);
  • atbalstu profesionālajā izaugsmē.

Darba veikšanas vieta:

  • Acones iela 4, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130.

Pieteikumu, norādot “Sociālā dienesta lietvedis/administrators”, var iesniegt līdz 2022.gada 7.novembrim (ieskaitot):

  • iesūtot dokumentus pašvaldības e-adresē vai elektroniskā pasta adresē: vakances@ropazi.lv;
  • ar pasta starpniecību, adresējot sūtījumu - Ropažu novada pašvaldība, adrese: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130;
  • personīgi Ropažu novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC), kas atrodas adresē: Institūta iela 1A, Ulbroka, Stopiņu pagasts, Ropažu novads, LV-2130 (darba laikā).

Pieteikums satur šādus dokumentus:

  • pieteikuma vēstuli;
  • dzīves un darba gaitu apraksts (CV);
  • izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas.

Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti atlases otrajai kārtai.

Lūdzam ievērot, ka par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz interviju uzaicinātos pretendentus.

Pretendentu iesūtītie dokumenti un personas dati, uz vakances laiku un noteiktu laiku pēc norādītā  termiņa beigām,  pārziņa leģitīmo interešu ietvaros tiks uzglabāti pārziņa lietvedībā. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei norādītās vakances pretendentu izvērtēšanas un atlases procesā un saziņai ar Jums. Nosūtītajos dokumentos lūgums neiekļaut sensitīvus (īpašās kategorijas) personas datus. Savu piekrišanu datu apstrādei norādītajiem mērķiem varat atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini. Pārzinis garantē nenodot pretendenta personas datus trešajām personām, bez pretendenta rakstveida saskaņojuma. Pārzinis Ropažu novada pašvaldības Stopiņu pagasta pārvalde, Institūta iela 1A, Ulbroka, Ropažu novads, Stopiņu pagasts.